Speedtest by Ookla

دانلود Speedtest by Ookla پریمیوم برنامه اندرویدی تست سرعت دقیق اینترنت

اوکلا نرم افزار رسمی سایت معتبر Speedtest.net

شما هم اگر به سرعت آپلود و دانلودتان حساس باشید و یا بنا بر نوع فعالیت یا مشغله کاریتان روزانه با انواع اینترنت ها سر و کار دارید احتمالا همیشه کنجکاو بوده اید که سرعت دانلود و آپلودتان و به طور کلی سرعت واقعی اینترنت چقدر است.

یکی از بهترین سایت ها و یا حتی می توان گفت بهترین سایت در زمینه تست سرعت اینترنت سایت معروف و معتبر Speedtest است که علاوه بر نمایش میزان سرعت اینترنت و سرعت آپلود و دانلودتان، اطلاعات دیگر همچون جزئیات ISP و میزان Ping سرویس دهنده تان را هم در اختیارتان قرار می دهد. نسخه اندرویدی این برنامه تمامی قابلیت های سایت speedtest.net را به گوشی شما می آورد تا بتوانید به راحتی سرعت دقیق اینترنت خود را مشاهده کنید.

ویژگی های Speedtest by Ookla اوکلا برنامه تست سرعت اینترنت

  • تست سرعت دانلود و آپلود توسط سرور های مختلف
  • پشتیبانی از سرور های داخل ایران
  • تست پینگ
  • نمایش نمودار سرعت
  • قابلیت ذخیره تاریچخه تست ها
  • قابلیت اشتراک گذاری تست سرعت
  • نسخه پرمیوم و بدون تبلیغات

Speedtest by Ookla Premium یک اپلیکیشن معروف و نام اشنا برای تست سرعت واقعی اینترنت است که توسط آن می توانید به آسانی و تنها با یک کلیک سرعت واقعی اینترنت خود را ببینید. بدون شک برای شما نیز این موضوع پیش آمده است که بدانید سرعت اینترنتتان به صورت واقعی چند مگابایت بر ثانیه است؟! برنامه‌ی کاربردی Speedtest by Ookla Full با استفاده از اتصال اینترنت و تنها در کمتر از 30 ثانیه سرعت دقیق اینترنت شما را آنالیز می کند و سرعت دانلود و آپلود داده‌های اینترنت را برایتان نمایش می دهد.

این نرم افزار علاوه بر نمایش سرعت اینترنت دارای ویژگی های دیگری است که می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. ناگفته نماند که نرم افزار فوق تا به این لحظه بیش از 500 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده است و از پردانلودترین ها به شمار می رود! محیط کاربری بسیار ساده و دوست داشتنی Speedtest by Ookla نظر میلیون ها نفر را جلب کرده است به طوری که بر اساس بیش از 1 میلیون رای امتیاز عالی 4.4 از 5.0 را کسب کرده است! اگر به دنبال یک اپلیکیشن برای تست سرعت اینترنت خود هستید، Speedtest by Ookla را امتحان کنید و بگویید به آن چه امتیازی می دهید؟!

آپدیت Speedtest by Ookla تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.