Spellbinders

Spellbinders یک بازی مثال زدنی با اجرای آنلاین

Spellbinders یکی دیگر از سری بازی های استراتژیکی می باشد که بازی توسط استودیو بازی سازی Kiloo طراحی و به صورت رایگان انتشار یافته است.

Spellbinders یک بازی بسیار زیبا،جذاب و هیجان انگیز به سبک استراتژیک می باشد که برای اسمارتفون های اندرویدی منتشر شده است. در این بازی شما با مجموعه ای از ترفندهای جادوگری مواجه هستید و باید بوسیله آنها بتوانید مبارزین و جنگجویان خود را در میدان نبرد مدیریت و راهنمایی کنید. شما در Spellbinders فرماندهی گروهی از جنگجویان بی باک را با طلسم های بسیار جالب به عهده خواهید گرفت و بوسیله آنها نبردهای بسیار جالبی را رقم خواهید زد.

دانلود Spellbinders

ویژگی ها :

  • گسترده بودن بازی برای به کارگیری استراتژی های بسیار متنوع
  • وجود فهرستی از نبردهای صورت گرفته و نبردهای آینده
  • فرماندهی ارتش و به کار گرفتن طلسم های مختلف همزمان
  • دارا بودن یک گیم پلی بسیار فوق العاده
  • گرافیک بسیار فوق العاده با وضوح بسیار بالا و خیره کننده

معرفی بازی Spellbinders

Spellbinders یک بازی استراتژیک و جذاب می باشد که در این بازی به دلیل نوع ساخت و گستردگی آن شما می توانید از استراتژی های بسیار متنوعی استفاده نمایید و مبارزانی را که در اختیار دارید در میدان نبرد هدایت کرده و برای خود پیروزی های پی در پی به ارمغان بیاورید.  همچنین یک فهرستی تعبیه شده است که تمامی نبردهای صورت گرفته توسط شما را در خود جای داده است. شما در بازی Spellbinders با داشتن کامل کنترل نیروهایتان و همچنین با بکارگیری طلسم های مختلف باید دشمنانتان را به زانو درآورید. این بازی دارای یک گیم پلی بسیار ساده،روان و کاربر پسند و همچنین دارای یک گرافیک بسیار خیره کننده می باشد.