SpongeBob: Sponge on the Run

بازی سرگرم کننده SpongeBob: Sponge on the Run

الهام گرفته شده از فیلم SpongeBob: Sponge out of Water شرکت Nickelodeon

سبک مشابه بازی هایی همچون Subway Surfers ، Run Forrest Run , Looney Tunes Dash

نسخه عادی + مود شده

به همراه فایل دیتا و ویدئوی تریلر رسمی بازی

با قیمت 3.99 دلار و امتیاز 4.1 از 5

آپدیت: نسخه 1.4 معمولی و مود شده به همراه فایل دیتای مجزا به مطلب افزوده شد.

SpongeBob یا باب اسفنجی، شخصیتی محبوب و دوست داشتنی می باشد که چند سالیست کارتون های سریالی و انیمیشن های سینمایی این شخصیت مهمان خانه هر کسی می باشد. باب اسفنجی در بین کودکان بسیار بسیار محبوب می باشد اما شخصیت پردزای های جذاب و اتفاقات خنده داری که در ماجراهای او و دوستانش رخ می دهد، حتی بسیاری از بزرگسالان را نیز به وجد می آورد.

ویژگی ها :

  • گیم پلی سرگرم کننده در سبک  Running
  • شباهت زیاد به بازی هایی همچون Subway Surfers ، Run Forrest Run , Looney Tunes Dash
  • الهام گرفته شده از فیلم SpongeBob: Sponge out of Water
  • وجود داشتن تمام شخصیت های معروف سری کارتون ها و فیلم های باب اسفنجی
  • قابلیت دریافت ویژگی های خاص و قدرت های مخصوص
  • قابلیت استفاده از وسایل نقلیه مختلف
  • توانایی شخصی سازی شخصیت بازی و تغییر ظاهر
  • امکان خرید موارد مختلف با کمک پول ها و سکه های جمع آوری شده

بازی SpongeBob: Sponge on the Run

بازی SpongeBob: Sponge on the Run جدیدترین بازی شرکت Nickelodeon در سال 2015 می باشد. این بازی بعد از معرفی فیلم سینمایی SpongeBob: Sponge out of Water معرفی و با قیمت 3.99 دلار در گوگل پلی عرضه شد. در واقع می توان SpongeBob: Sponge on the Run را الهام گرفته شده از فیلم Sponge out of Water دانست. چرا که موضوع اصلی بازی و جریانات آن هم راستا با موضوع فیلم می باشد.

شما در بازی SpongeBob: Sponge on the Run در نقش باب اسفنجی و همراهان همیشگی اش ایفای نقش می کنید. این بازی شباهت بسیار زیادی به بازی هایی در همین سبک یعنی بازی هایی مثل Subway Surfers ، Run Forrest Run , Looney Tunes Dash دارد. سازندگان بازی سعی کرده اند با ایجاد تغییراتی بیشتر آن را کمی متفاوت تر کنند. سبک SpongeBob: Sponge on the Run آرکید می باشد.

بازی در همان شهر معروف زیر آب می باشد. شما به سمت جلو می دوید و موانع مختلف سد راه شما خواهند بود. با کسب امتیازها و پول های بیشتر می توانید اقدام به خرید چیزهای مختلفی کنید. همچنین با توجه به ویژگی اصلی فیلم سینمایی Sponge out of Water ، یعنی کسب قدرت ویژه باب اسفنجی و همراهانش، در این بازی نیز شما با به دست آوردن نیرویی خاص می توانید از لحاظ فیزیکی بسیار قدرتمند شوید. در این حالت برخورد با موانع نه تنها باعث سوختن شما نمی شود بلکه باعث کسب امتیاز بیشتر هم می شود.

هم اکنون می توانید بازی زیبای SpongeBob: Sponge on the Run را در دو نسخه معمولی و مود شده (پول بی نهایت) به همراه فایل دیتا از برترین های اندروید دریافت نمائید.

آپدیت SpongeBob: Sponge on the Run تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.