Stick War: Legacy

دانلود بازی زیبا و جذاب Stick War Legacy مود شده با الماس بی نهایت اندروید

نسخه ای دیگر از سری بازی های Stickman
دارای گرافیک دو بعدی و فانتزی
همراه با گیم پلی ساده و در عین حال بسیار سرگرم کننده در سبک استراتژی
محصول استودیوی Max Games Studios کشور کانادا

آیا شما از علاقه مندان و دوست داران سری انیمیشن ها و بازی های استیک من هستید؟در این صورت ما به شما بازی فوق العاده جذاب Stick War Legacy را پیشنهاد می کنیم. به شما اطمینان می دهیم که این بازی مهیج تا مدت ها شما و مخصوصا دوست داران این سری بازی را سرگرم و مجذوب خود خواهد کرد.

در نگاه اول به این بازی سبک بسیار ساده ای از آن تصور می شود درحالی که این بازی همانند سری های قبلی خود دارای مراحل مختلف و سختی است که هر بازیکنی را به چالش خواهد کشید. بازی Stick War Legacy عنوان یکی از بهترین و سرگرم کننده ترین بازی های ساده و دو بعدی را به خود اختصاص داده است. در این مطلب از وب سایت APKTOPS به معرفی و بررسی این بازی می پردازیم.

ویژگی های بازی استیک وار لگسی اندروید

  • گرافیک ساده و دو بعدی و فانتزی
  • گیم پلی روان در سبک بازی های استراتژی
  • توانایی آپگرید بعد از اتمام بازی
  • قابلیت استفاده از منابع مختلف مثل طلا و …
  • کم حجم بودن بازی
  • بهینه سازی شدن جزئیات گرافیکی بازی
  • وجود تکنیک های جنگی
  • قابلیت استفاده از سلاح های متفاوت
  • قابلیت تعلیم و استفاده از نیروهای جنگی مختلف

معرفی و بررسی بازی Stick War Legacy مود شده

بازی Stick War Legacy توسط کمپانی Max Games Studios کشور کانادا برای دستگاه های اندرویدی عرضه شده است. بازی Stick War Legacy در دنیایی به نام Inamorta اتفاق می افتد. جهانی که در آن هر ملیتی با تکنولوژی حمله ای و دفاعی خود سعی در تصرف قلمرو ملتی دیگر را دارد.

همه ملت های دیگر این بازی سلاح های خود را به عنوان خدا پرستش می کنند و قصد حمله به شما را دارند. اما شما رهبری ملتی به نام Order را به عهده دارید ، شیوه زندگی شما صلح و آرامش است، مردم شما اسلحه های خود را به عنوان خدا پرستش نمیکنند، شما در بازی Stick War Legacy کنترل تعداد زیادی استیک من یا همان مردان سیاه رنگ را به عهده دارید. شما می توانید معدن طلای خود را بسازید و سپس نیرو های خود را ساخته و رهبری کنید.

نیروهای شما از شمشیر داران، کمان داران، نیزه داران و حتی دیوها تشکیل شده اند و شما باید با استراتژی و درایت خاص خود آن ها را رهبری کنید. به سمت مجسمه ها و قلمرو دشمن و در نهایت پیروزی و تصرف همه قلمرو های دشمن پیش ببرید. در این راه با چالش های سختی مواجه خواهید شد که برای چیره شدن بر این چالش ها باید از تکنیک های جنگی و استراتژیک بهره مند شوید.

گرافیک و گیم پلی بازی Stick War Legacy

همانند همه سری های قبل بازی های در این سبک گرافیک، بازی Stick War Legacy دارای گرفیک جذاب و دوبعدی زیبایی می باشد. مطمئناً اگر سری بازی های Stickman را ندیده اید و نمی شناسید با دانلود این بازی یکی از دوست داران سری بازی های Stickman خواهید شد. قابلیت جنگ به صورت گروهی و درگیر شدن گروهی سربازان تصویر بسیار جالبی را برای بازیکنان این بازی فراهم خواهد آورد.

به علاوه سبک گیم پلی این بازی و درگیری های سربازان به آنگونه طراحی شده تا بازیکن احساس کاملی از سبک جنگ های زمان قدیم را در ذهن خود تصور کند. رنگ آمیزی عالی محیط های بازی Stick War Legacy از دیگر نکات مهم این بازی به حساب می آید. Stick War Legacy با بیش از 5 میلیون بار دانلود در گوگل پلی به یکی از بازی های محبوب در سری بازی های استیک من تبدیل شده است.

آپدیت Stick War: Legacy تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.