Stickman Revenge 2

بازی ساده و جذاب Stickman Revenge 2

با گرافیک دو بعدی کارتونی و فانتزی

همراه با حجم بسیار کم و گیم پلی سرگرم کننده

محصول استودیوی Zonmob Tech کشور ویتنام

نسخه معمولی + نسخه مود شده

بیش از 5 میلیون دانلود در گوگل پلی

درخواستی کاربران APKTOPS

Stickman شخصیتی کارتونی و قهرمانی انتزاعی می باشد که چند سال پیش نمونه های اصلی آن را در انیمیشن های دو بعدی و کوتاه چینی دیدیم. این شخصیت که مثل نقاشی های ساده کودکان از اندامی بسیار باریک برخوردار است، همواره از سر تا پا سیاه می باشد و دشمنان او نیز اغلب در همین شکل و شمایل ها دیده می شوند. با گسترش بازی های موبایلی در گوشی های هوشمند، این شخصیت نیز به سرعت محبوب شد و سوژه ای مناسب برای بازی ساز ها قرار گرفت. هم اکنون می توان ده ها اثر مختلف با مضمون Stickman در این میان پیدا کرد که توسط استودیوهای متفاوت در کشورهای مختلف ساخته و عرضه شده است. سری بازی های انتقام استیکمن یا Stickman Revenge از جمله همین بازی ها می باشد که توسط استودیوی Zonmob Tech کشور ویتنام تولید و برای سیستم عامل های iOS و Android عرضه شده است. در این مطلب به معرفی قسمت دوم این سری بازی یعنی Stickman Revenge 2 می پردازیم.

Stickman-Revenge-2

 

ویژگی ها :

  • گرافیک دو بعدی و فانتزی
  • گیم پلی ساده و در عین حال سرگرم کننده و چالش برانگیز
  • دارای سبک Action/Running
  • قابلیت پریدن ، ضربه زدن و …
  • قابلیت استفاده از نیروهای ویژه متفاوت
  • وجود دشمنان مختلف
  • وجود رئیس های بزرگ و خطرناک
  • وجود مراحل Challenging Levels
  • قابلیت تبدیل شدن به استیکمن ورژن بزرگ و خشن

معرفی بازی Stickman Revenge 2

Stickman Revenge 2 بعد از موفقیت قسمت اول این بازی تولید و عرضه شد. بازی Stickman Revenge 2 یک بازی ساده با گرافیک فانتزی و کارتونی می باشد که با توجه به گیم پلی سرگرم کننده و چالش برانگیز آن و همچنین حجم بسیار مناسبی که دارد، می تواند انتخاب بسیار خوبی برای اوقات فراغت باشد. اگرچه بازی بسیار ساده و بی مقدمه شروع می شود، اما در پس این بازی به ظاهر پیش پا افتاده، داستانی حماسی و قهرمانانه وجود دارد.

شما در نقش استیکمن هستید. خانواده او توسط نیروهای تاریکی به قتل رسیده اند و استیکمن زمانی متوجه این جنایت می شود که کار از کار گذشته است. بعد از این ماجرا، حس انتقام تمام وجود او را بر می گیرد. حالا شما باید در نقش Stickman به قلب دشمن نفوذ کرده و با نابود کردن همه آن ها انتقام خود را بگیرید. در بازی Stickman Revenge 2 که سبک اصلی آن Action/Running می باشد، شخصیت بازی به صورت خودکار می دود و وظیفه شما پریدن از روی موانع و نابود کردن دشمنان می باشد.

دشمنان شما نیز سربازانی مختلف هستند. بعضی از آن ها شمشیر داشته و بعضی دیگر به سمت شما تیر پرتاب می کنند. بازی ساده به نظر می رسد اما بسیار چالش برانگیز است. همچنین در پایان بعضی مراحل، رئیس ها و هیولاهای بزرگ و خطرناکی نیز بر سر راه شما قرار می گیرند که با استفاده از نیروهای ویژه ای که به دست می آورید می توانید با آن ها مقابله کنید.