Stickman Revenge 3 - Ninja Warrior - Shadow Fight

بازی  اکشن Stickman Revenge 3

نسخه معمولی + نسخه مود شده
محصول استودیوی Zonmob Tech کشور ویتنام

بازی Stickman Revenge 3 در سبک اکشن می باشد، این بازی زیبا و مهیج را استودیو بازی سازی معروف ویتنامی Zonmob Tech برای سیستم عامل های iOS و Android طراحی و در iTunes و گوگل پلی منتشر کرده است که تا به حال بیش از 500 هزار بار دانلود و نصب کننده داشت. انیمیشن های کوتاه و زیادی با کیفیت دو بعدی قبلا منتشر شده بود که شخصیت محبوب و معروف انیمیشن ها یعنی Stickman که چندین بازی دیگه ای هم از این شخصیت داریم که طرفداران خیلی زیادی را دارند.

ویژگی ها:

  • امکان ضربه زدن یا تکنیک های مختلف ، پریدن ، فرار کردن
  • وجود رئیس های بزرگ و خطرناک در انتهای مراحل
  • دارای گیم پلی جذاب و اعتیادآور
  • گرافیک خیره کننده و فانتزی
  • وجود دشمنان مختلف

 معرفی و بررسی بازی Stickman Revenge 3:

بعد از انتشار نسخه دوم بازی انتقام استیکمن 2 (Stickman Revenge 2) که توانست طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد و هم اکنون استودیوی ویتنامی Zonmob Tech تصمیم به طراحی نسخه سوم این بازی را گرفته اند که بعد از انتشار این نسخه باز هم طرفداران زیادی به خود اختصاص داده است.

Stickman Revenge 3 یک گیم پلی جذاب و اعتیادآوری را داراست که با گرافیک خیره کننده و فانتزی شما می توانید اوقات فراغت خود را پر کنید. شما به عنوان شخصیت اصلی این بازی(استیکمن) هستید که باید اتقام خانواده خود را از دشمنانتان بگیرید. دشمنان زیاد و مختلفی در بازی وجود دارد که هر کدام با یک تکنیک جدا مبارزه می کنند و شما باید با ضربه زدن یا تکنیک های مختلف آن ها را نابود کنید و یا  و به رئیس های بزرگ و خطرناکی که در آخر هر مرحله وجود دارد برسید و آن ها را هم شکست دهید تا مراحل را به خوبی پشت سر بگذارید.