Investing.com: Stocks & News

دانلود برنامه Investing Pro نسخه پرمیوم جهت دریافت اخبار و قیمت‌ و نمودار انواع بازار‌های مالی

نسخه فول آنلاک با تمام قابلیت ها

همانطور که میدانید روزانه میلیون ها نفر از مردم با استفاده از برنامه Investing Pro به شبکه جهانی Investing.com می پیوندند تا بتوانند همچنان در بازارهای مالی جهانی پا برجا و پیروز باقی بمانند. این برنامه کاربردی مجموعه ای از ابزارهای مالی، که در طیف وسیعی از ابزارهای جهانی و محلی هستند را پوشش می دهد. به عبارت دیگر این برنامه جالب یک مرکز خرید برای معامله گران و سرمایه گذاران بزرگ جهان است.

ویژگی های برنامه اطلاعات بازار مالی Investing Pro اندروید

  • امکان دسترسی سریع به تمام ابزارهای جهانی از جمله تقویم اقتصادی، تقویم درامد و …
  • امکان پیوستن به جامعه ی رو به رشد و استفاده از تجربیات تجار و سرمایه گذاران بزرگ
  • قابلیت به اشتراک گذاری مقالات در صفحه های مجازی مختلف
  • دارای قابلیت دنبال قیمت های کالاها از جمله طلا، نقره و …
  • امکان استفاده از سیستم هشدارها و دسترسی سریع به ان
  • رابط کاربری ساده و روان
  • کم حجم و مفید بودن برنامه

Investing Pro قادر است که به راحتی معامله در بیش از 70 مبادلات جهانی را در کمترین زمان ممکن انجام دهد. به روز رسانی های زنده در رویدادهای اقتصادی جهانی به  همراه شخصی سازی انها به دلخواه خود یکی از ویژگی ها شاخص این برنامه است. این نرم افزار کاربردی قادر است تقویم اقتصادی زمان حال توسط معامله گران برتر و سرمایه گذاران را برای ردیابی رویدادهای بازار اعلام کند که این امر نیز خود جای تحسین دارد.

با استفاده از این برنامه سهام و ابزارهای مالی مورد علاقه خود را به نمونه کارها اضافه کنید تا به آنها دسترسی سریع داشته باشید. علاوه بر این سیستم هشداره تعبیه شده در این برنامه به شما اجازه می دهد تا هشدارهای قابل تنظیم برای هر ابزار، رویداد های اقتصادی یا مقالات و تحلیل های جدید را دریافت کنید. با استفاده از این اپلیکیشن مفید شما اولین کسی باشید که آخرین اخبار سهام ها، فارکس، کالاها و اقتصاد جهانی را می‌خوانید.

آپدیت Investing.com: Stocks & News تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.