Striker Soccer America 2015

بازی سرگرم کننده فوتبالی Striker Soccer America

به همراه دیتا و نسخه مود شده بازی

Striker Soccer America نام بازی بسیار عالی و سرگرم کننده برای علاقه مندان به بازی های فوتبالی برای اندروید می باشد که با گیم پلی عالی و گرافیکی خیره کننده طراحی شده است.

ویژگی ها:

  • قابلیت به اشتراک گذاری رکوردهای برجسته در بازی
  • قابلیت استفاده از تاکتیک برای هر مسابه با 7 پیکربندی مختلف
  • قابلیت کنترل تمام بر روی بازیکن، برای شوت کردن، پاس دادن و انتقال به صورت ساده و آسان
  • قابلیت مالتی پلیر انجام دادن بازی
  • وجود 12 تیم اصلی با قابلیت دعوت 6 تیم دیگر
  • قابلیت استفاده از سکه جهت خرید قدرت برای بازیکنها و تیم ها
  • دارای حالت ویبره در هنگام بازی + گرافیک و محیط سه بعدی و بسیار جذاب

بازی Striker Soccer America :

در زمینه بازی های فوتبالی، دو مورد از معروف ترین بازی ها عبارتند از PES و FIFA که بیشترین کاربران را در این دسته از بازی ها، در میان کاربران دارند. اما یکی از مشکلاتی که هردو بازی دارند، حجم بسیار بالای انها می باشد و شاید بسیاری از کاربران با دانلود کردن این بازی ها برای انجام، مشکل داشته باشند. (البته نباید از حق بگذریم که در مقابل حجم بالا، اما امکانات زیادی نیز در اختیار کاربران قرار می گیرد.) به همین دلیل این بار در سایت ApkTops یک بازی ورزشی/فوتبالی برای کاربران آماده کرده ایم که علاوه بر حجم کم خود اما با گیم پلی بسیار عالی و گرافیکی خیره کننده طراحی شده است. این بازی که Striker Soccer America نام دارد، محصولی از U-Play Online می باشد.

همانگونه که گفتیم، Striker Soccer America دارای حجم کمی است، اما به هیچ وجه اجازه ندهید که این حجم کم شما را فریب دهد. این بازی به طور حتم یکی از بهترین شبیه سازهای فوتبال در اندروید می باشد که امکان انجام بازی فوتبال را با همان لذت واقعی، به شما خواهد داد. در این بازی شما می توانید تیم مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس به مسابقات لیگ وارد شوید و با پشت سر گذاشتن مسابقات، بهترین رکوردها را از آن خود کنید. در این بازی 12 تیم وجود دارد که می توانید آنها را انتخاب کنید. این تیم های شامل تیم های ملی آرژانتین، بلویا، برزیل، شیلی، کلمبیا، اکوادور، جاماییکا، مکزیم، پاراگوئه، پرو، اروگوئه و ونزوئلا می باشد. همچنین قابلیت بازی کردن با شش تیم دعوت شده آمریکا، کانادا، کاستا ریکا، گواتمالا، هندوراس و پاناما می باشد.

گیم پلی بازی بسیار عالی طراحی و ساخته شده است. هر بازیکن در هر تیم می تواند تاکتیک های مخصوص خود را داشته باشد. البته شما نیز امکان پیکربندی تاکتیک برای هر بازیکن، از میان 7 تاکتیک مختلف را دارید. بازی به گونه ای طراحی شده است که شما به صورت کامل بر روی هر بازیکن کنترل کامل خواهید داشت. همین موضوع باعث می شود تا کنترل بازی به آسان انجام شود. در صفحه ای که در آن بازی می کنید، بخشی برای کنترل جهت حرکت بازی در سمت راست قرار گرفته و بخشی دیگر برای شوت کردن و پاس دادن در سمت راست قرار گرفته است. از قسمت کنترل جهت حرکت می توانید با تکان دادن و کشیدن انگشت های خود به سمتی که می خواهید بازیکن حرکت کند، جهت حرکت بازیکن را به سادگی کنترل کنید. برای پاس دادن یا شوت کردن توپ نیز می توانید از دو دکمه ای که در قسمت سمت راست قرار گرفته است، استفاده کنید که دکمه بزرگتر برای شوت و دکمه کوچکتر برای پاس دادن می باشد. در طول بازی با هر برد و امتیازاتی که به دست می آورید، می توانید بازیکن ها و تیم خود را ارتقاء دهید. هنگامی که تیم خود را ارتقاء می دهد در اصل مهارت های هر بازیکن را افزایش داده اید که این کار سبب میشود تا تیم شما قوی تر شده و بهتر بتواند بازی را انجام دهد.

گرافیک بازی بسیار عالی طراحی شده است. حتی اگر به تصاویری که در ادامه آماده شده است نگاه کنید، به خوبی متوجه این قضیه خواهید شد. در برخی از مسابقه ها شاهد بارش باران نیز خواهید بود که تاثیر زیادی در روال بازی خواهد داشت و همچنین بازی را طبیعی تر می کند. در هنگام بازی نیز در مواقعی مانند گل زدن، ویبره گوشی به حرکت در خواهد امد که به نوبه خود تاثیر زیادی در افزایش هیجان بازی دارد.

آپدیت Striker Soccer America 2015 تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.