Stumble Guys

دانلود آخرین نسخه بازی گروهی، آنلاین و جدید استامبل گایز اندروید Stumble Guys به همراه نسخه مود شده

بازی ترند اول گوگل پلی

مشابه بازی Fall Guys پلی استیشن

Stumble Guys یک بازی فوق العاده جذاب چند نفره (پارتی) با حداکثر 32 بازیکن آنلاین است. در این بازی باید سعی کنید در هر مرحله از موانع پیش رو عبور کنید و به خط پایان برسید تا زمانی که یک برنده باقی بماند! اگر زمین خوردید، دوباره شروع کنید و بدوید. به سرگرمی دویدن بی پایان بپیوندید!

در یک سری چالش های مسخره و موانع عجیب شیرجه بزنید، رقبای خود را زمین بزنید و بر همه چیز غلبه کنید تا برنده شوید! بنابراین، آیا آماده اید که کاملاً از بین برید؟ همین حالا بازی Stumble Guys را دانلود کنید و لذت ببرید. دوستان خود را نیز دعوت کنید و همه آنها را شکست دهید!

ویژگی‌های سرگرم کننده بازی استامبل گایز اندروید

  • فرار کنید و از رقبای خود پیشی بگیرید.
  • از موانع پیش رو با هر ترفندی عبور کنید.
  • با بازیکنان واقعی به صورت چند نفره بتل رویال کنید
  • گرافیک رنگارنگ و جذاب در طراحی مناسب برای کودکان
  • دارای جزئیات فیزیکی واقعی
  • قابلیت سفارشی سازی بسیاری از گزینه ها
  • مراحل جذاب و مختلف

سقوط نکنید، رقبای خود را ناک اوت کنید و در نهایت برنده شوید و قهرمان شوید!

معرفی بازی Stumble Guys اندروید

Stumble Guys یک بازی اکشن چند نفره است که در آن در نبردهای سرگرم کننده با حداکثر 32 بازیکن شرکت خواهید کرد. برای برنده شدن باید بر انواع چالش ها غلبه کنید. این عنوانی است که بهترین عناصر را از Fall Guys می گیرد تا به یکی از بهترین کلون های آن تبدیل شود که می توانید در تلفن های هوشمند پیدا کنید.

گرافیک رنگارنگ در Stumble Guys از همان ابتدا در این نسخه بازی ویدیویی قلعه تاکشی شما را همراهی می کند. هر دور از سه چالش مختلف تشکیل شده است که در آنها فقط حداکثر تعداد بازیکنان طبقه بندی می شوند. هدف شما در هر یک این است که تا زمانی که به خط پایان برسید از موانع اجتناب کنید. این چالش آسان نخواهد بود، اما همیشه باعث لبخند زدن شما می شود: با گلوله های برفی غول پیکر، سکوهای در حال سقوط، درهای گردان، توپ های خراب و غیره روبرو خواهید شد.

بازی استامبل گایز به لطف کنترل های آن ساده است: یک جوی استیک مجازی برای حرکت و دکمه پرش. نه تنها از این دکمه برای غلبه بر موانع استفاده می‌کنید، بلکه به شما کمک می‌کند تا زمانی که در هوا هستید دوباره روی آن ضربه بزنید، با شتاب به جلو حرکت کنید. بخش سرگرم کننده این بتل رویال عجیب و غریب به گیم پلی آن ختم نمی شود. همچنین چندین آواتار برای استفاده خواهید داشت. با طلایی که در بازی هایی که انجام می دهید، قفل پوسته ها را باز خواهید کرد.

استامبل گایز یک بازی چند نفره فوق العاده با سیستم فیزیک سرگرم کننده و هیجان بازی در مقابل بازیکنان دیگر برای بردن تاج پیروزی است. در مجموع، این یک کلون Fall Guys عالی است که می توانید از آن در تلفن هوشمند یا تبلت اندرویدی خود لذت ببرید.

آپدیت Stumble Guys تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.