Superlingo: Learn Languages

دانلود Superlingo Plus نسخه پولی و پرموم برنامه آموزش زبان سوپر لینگو

نسخه فول آنلاک و پرمیوم که ارزش آن بیش از 150 دلار است

Superlingo Plus یک برنامه پیشرو جهت یادگیری زبان در جهان است که توسط تیمی با بیش از 20 سال تجربه تدریس ایجاد شده است. سوپر لینگو بر اساس یک الگوریتم انحصاری هوش مصنوعی کار می کند. توسط این برنامه آموزش زبان که طراحی آن منحصر به فرد است می توانید دوره های انگلیسی و چینی را یاد بگیرید.

دو زبان پر طرفدار دنیا را می توان زبان های انگلیسی و چینی دانست. گرچه مردم دیگر کشور ها نسبت به انگلیسی کمتر به چینی علاقه نشان می دهند اما باید اعتراف کنیم که بخشی عظیم از جهان را چینی زبان ها تشکیل می دهند. به هر حال همان قدر که یادگیری زبان های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی و … طرفدار دارد، افراد زیادی هستند که به زبان چینی علاقه‌مند بوده و از هر فرصتی برای یادگیری استفاده می کنند.

در چند سال اخیر این موضوع ثابت شده است که اسمارت فون های اندرویدی یکی از بهترین گزینه های موجود برای یادگیری هر چیزی هستند. به وسیله این گوشی های هوشمند می توانید به آموزش های مختلفی در ارتباط با زبان ها و یا علوم گوناگون دسترسی داشته و هر کدام شان را به سرعت فرا بگیرید. همان گونه که می دانید تا به کنون اپ های مختلفی در زمینه یادگیری زبان های چینی و انگلیسی معرفی کرده ایم اما بدون شک برترین تمامی آن ها را می توان Superlingo: Learn Languages دانست.

نرم افزار سوپر لینگو با ارائه مجموعه ای از امکانات گوناگون به شما عزیزان کمک می کند که زبان انگلیسی را از سطح مبتدی شروع به یادگیری کنید. با تلاش خود در مدت زمانی بسیار کوتاه شاهد پیشرفت زیادی باشید. به هر حال همان گونه که اشاره کردیم امکانات و قابلیت های گوناگونی در سوپر لینگو قرار دارد که در ادامه به تمامی آن ها خواهیم پرداخت.

Superlingo Plus تنها اپ آموزش زبان دارای هوش مصنوعی

یکی از مهم ترین ویژگی های برنامه Superlingo: Learn Languages که ترجیح می دهیم در ابتدای توضیحات به آن اشاره کنیم هوش مصنوعی به کار رفته در این نرم افزار می باشد. به گونه ای می توانیم بگوییم که در سوپر لینگو با قوی ترین هوش مصنوعی در زمینه مطالعه و آموزش رو به رو هستید. این فناوری به طور مداوم شما را زیر نظر گرفته و برنامه آموزشی را متناسب با سبک مطالعه تان ارائه می دهد. بنابراین هر گونه تغییراتی در سبک مطالعه تان توسط این اپ به سرعت شناسایی شده و تلاش می شود که تمامی مطالب آموزشی متناسب با خلق و خوی شما عزیزان ارائه شود.

افزایش مهارت گفت و گو همراه با لهجه‌ بومی و نیتیو

بسیاری از برنامه های آموزش زبان که ما به طور مداوم از آن ها استفاده می کنیم، تنها بر روی گرامر ها و آموزش واژگان تمرکز دارند. این موضوع به هیچ عنوان برای علاقه مندان واقعی خوشایند نیست. آن ها می خواهند که در گفت و گو های شان هیچ گونه نقصی نداشته باشید. همچنین بتوانند درست همانند بومی های انگلیس و یا آمریکا با لهجه ای اصیل سخن بگویند. به همین دلیل شما در برنامه Superlingo: Learn Languages به یک ابزار فوق العاده بی نظیر دسترسی دارید. ابزاری که به طور مداوم لغات و جملات گفته شده توسط شما را مورد بررسی قرار داده و میزان دقت تان را در تلفظ صحیح اندازه گیری می نماید. همین موضوع باعث می شود که تنها در مدت زمانی کوتاه پس از استفاده، قادر به سخت گفتن با لهجه دلخواهتان باشید.

حالات مختلف آموزش زبان در سوپر لینگو

از دیگر ویژگی هایی که کاربران اسمارت فون های اندرویدی را مجذوب برنامه Superlingo: Learn Languages می کند ارائه 17 حالت آموزشی گوناگون می باشد. این شیوه های آموزشی با یکدیگر ترکیب شده و در نهایت می توانید مهارت های تان را در زبان چینی و انگلیسی با 100 ترکیب مختلف تقویت نمایید. علاوه بر این باید اشاره کنیم که در ابتدای شروع به اجرای برنامه یک آزمون تعیین سطح از شما گرفته می شود. این آزمون توانایی شما را در زبان مورد علاقه تان می سنجد. سپس آموزش ها را بر اساس میزان توانایی و دانش قبلی کاربر ارائه می دهد.

امکانات اصلی برنامه Superlingo: Learn Languages اندروید

 • یادگیری زبان انگلیسی و چینی بصورت کاملا آسان و عملی
 • آموزش واژگان ضروری با صحنه هایی از فیلم ها و سریال ها
 • آزمون تعیین سطح زبان در هنگام اجرای اولیه برنامه
 • چالش های مختلف برای بررسی میزان یادگیری کاربر از آموزش های ارائه شده
 • ترکیب سیستم های زبانی معتبر (CEFR & GSE)
 • 17 حالت آموزشی و نزدیک به 100 ترکیب مختلف برای افزایش مهارت
 • توصیه های گوناگون مبتنی بر داده های علمی
 • سیستم تشخیص صدا برای صحبت کردن دقیقا همانند انگلیسی زبان ها
 • دریافت نمره از تلفظ صحیح لغات و جملات
 • هوش مصنوعی بدون نقص برای ارائه آموزش ها مطابق با عادات مطالعه
 • گزینه ای مناسب برای مبتدی ترین و یا حرفه‌ای ترین زبان آموزان

آپدیت Superlingo: Learn Languages تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.