Survivors: The Quest

بازی نجات بازماندگان Survivors: The Quest

بیش از 50 میلیون دانلود

Survivors: The Quest عنوانی شناخته شده از بازی ها بسیار جذاب، خارق العاده و پرطرفدار است که با طراحی مثال زدنی و حرفه ای خود نگاه کاربران زیادی را در سراسر دنیا به خود جذب کرده و با میلیون ها بار دانلود در صدر بازی های برتر اندروید نشسته است. در این بازی زیبا، شما همراه با مسافران یک هواپیما سانحه دیده به گشت و گذار در جزیره پرداخته و ان ها را از مواجه با قحطی و گرسنگی باز داشته و به پرده برداری از یک راز شگفت انگیز در کنار یکدیگر مشغول خواهید شد.

ویژگی های بازی Survivors: The Quest

  • قابلیت کاوش در سواحل، تالاب، جنگل ها و کوه ها در یک جزیره زیبا
  • امکان ایفای نقش به عنوان همراهان مهم سه شخصیت اصلی بازی
  • مدیریت سطوح استقامت، گرسنگی، سرگرمی و دوستی هر بازمانده
  • امکان حل رمز و راز جزیره با پازل های مختلف برای نجات بازماندگان
  • دارای گرافیک اچ دی، صداگذاری هیجان انگیز و کنترلرهای لمسی عالی

برای بقا تلاش کنید

پس از رخ دادن یک حادثه برای هواپیمای مسافربری، 3 مسافر خود را در یک جزیره دور افتاده یافتند و داستان Survivors: The Quest نیز از همین جا اغاز شد. به دنبال ان نیز، پس از کمی جستجو در جزیره متوجه می شوند که این جزیره آنطور هم که فکر می کردند بکر و دور افتاده نیست. با یافتن ساختمان های عجیب و غریب و لپ تاپ های قدیمی حدس می زنند که این جزیره در گذشته جهت تحقیقات علمی استفاده شده است اما سوال اینجاست که پشت این قضایا و تحقیقات چه کسی است و به چه هدفی این کار انجام شده بود.

بنابراین با  انجام ماموریت ها و حل پازل های مختلف از راز های این سرزمین مرموز، پرده برداشته و با کاوش در جزیره با یافتن سر نخ های مناسب، سرنوشت بازی را رقم بزنید. در پایان گفتنی است که عواملی چون گرافیک فوق العاده بالا، جزییات و افکت های بصری واقع گرایانه و خط داستانی جذاب، توانسته اند این بازی را به یک بازی پر مخاطب مبدل ساخته و تحولی عظیم در بازی های ماجراحویی ایجاد کنند.