Tap Tap Dash

بازی تپ تپ داش Tap Tap Dash اندروید

عرضه شده توسط Cheetah Games

بیش از 50 میلیون دانلود از پلی استور

پیشنهاد ویژه سایت ApkTops  – نسخه کرک شده و بدون تبلیغات

به تازگی استودیوی بازیسازی Cheetah Games اقدام به عرضه بازی سرگرم کننده و جذاب تحت عنوان Tap Tap Dash در سایت پلی استور کرده است که با وجود حجم کمی که دارد اما دارای گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده ای است. این بازی طرفداران بسیار زیادی نیز به دست آورده و در همین مدت زمان کوتاه بیش از ده ها میلیون بار تنها از سایت پلی استور دانلود شده است.

ویژگی ها:

  • بیش از 1000 مرحله جذاب
  • گیم پلی اعتیادآور و سرگرم کننده
  • گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده
  • انجام بازی در محیطی فانتزی

Tap Tap Dash بازی دو بعدی اما بسیار سرگرم کننده و جذاب و اعتیادآور برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد. در این بازی در نقش موجوداتی بسیار جذاب قرار خواهید گرفت و باید بتوانید بیش از هزار! مرحله جذاب و سرگرم کننده را با موفقیت پشت سر بگذارید.

برای این کار باید به این موجودات دوست داشتنی کمک کنید تا مسیرهایی که در سد راهشان است را رد کنند. در این بازی باید از مانع هایی که در مسیرتان قرار دارند بتوانید عبور کنید و از روی آنها بپرید. در برخی از شرایط، مسیر حرکت بسیار صعب العبور می شود و باید سرعت عمل بالایی داشته باشید تا بتوانید از آنها عبور کنید. همچنین پرش ها در برخی اوقات بسیار بلند می شود که انجام آنها نیازمند مهارت بسیار بالا در بازی است.

بازی Tap Tap Dash با وجود حجم کمی که دارد، اما دارای گیم پلی بسیار سرگرم کننده و جذابی است. این بازی به گونه ای طراحی شده است که می تواند ساعت های بسیار زیادی سرگرمتان کند، بدون آن که هیچ گونه احساسی از بابت تکراری شدن گیم پلی آن داشته باشید. گرافیک اچ دی بازی نیز از جمله مواردی است که هیجان بازی را بیش از پیش افزایش خواهد داد تا شاهد یک بازی بی نظیر و جذاب باشید.

آپدیت Tap Tap Dash تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.