Textra SMS

Textra SMS تکسترا اس ام اس بهترین نرم افزار مدیریت پیامک برای اندروید

نسخه PRO features Unlocked

Textra SMS نرم افزاری کامل و قدرتمند برای مدیریت پیامک های گوشی می باشد و یکی از قدیمی ترین آنها نیز به حساب می آید. این برنامه بسیار سریع و روان است و امکان نوشتن اس ام اس ها را بسیار ساده می کند. بدون شک اگر با Textra SMS برای چند ثانیه کار کنید، آن را به برنامه پیش فرض پیامک های گوشی خود تبدیل خواهید کرد.

ویژگی های اپ مدیریت پیامک های تکسترا

  •  امکان مدیریت و ارسال پیام های متنی و MMS
  •  بیش از ۸۰۰ شکلک بسیار زیبا برای استفاده در پیام ها
  • قابلیت سفارشی سازی صدا، تصویر و رنگ های مختلف برای مخاطبین
  •  پنجره ی شناور برای مشاهده اس ام اس ها به محض دریافت
  • قابلیت رمزگذاری اس ام اس ها جهت جلوگیری از دسترسی دیگران
  • محیط ساده اما بسیار شیک و قابل استفاده با دو حالت مشکی و سفید
  • کاملا رایگان و بدون تبلیغات مزاحم

 Textra SMS یکی از قدیمی ترین و قدرتمندترین نرم افزارهای مدیریت پیامک در گوشی های همراه می باشد که امکانات بسیار عالی در اختیار کاربران قرار می دهد. با استفاده از این برنامه می توانید به صورت کامل پیامک های دریافتی و ارسال خودتان را تحت مدیریت و کنترل داشته باشید. این نرم افزار امکان ارسال و دریافت پیامک های متنی و همچنین پیامک های چند رسانه ای (MMS) را به کاربران می دهد. شکلک های بسیار جذاب و دیدنی در این نرم افزار گنجانده شده است که می توانید در هنگام چت کردن از آنها استفاده کرده و احساسات خودتان را با استفاده از آنها بیان کنید.

برنامه تکسترا دارای پنجره ای شناور می باشد که اس ام اس های جدید را به شما نمایش خواهد داد. این پنجره شناور می تواند استفاده های بسیار زیادی داشته باشد و هنگامی که اس ام اس جدیدی دریافت می کنید با استفاده از همین پنجره سریعا به آنها پاسخ دهید. برنامه تکسترا اس ام اس امکان حفظ امنیت شما را نیز دارد. با استفاده از این برنامه می توانید بر روی پیامک هایتان رمز عبور قرار دهید تا هیچ کس امکان دسترسی به آنها را نداشته باشد. محیط برنامه Textra SMS بسیار جذاب و شیک طراحی شده است و همچنین این قابلیت را نیز خواهید داشت که از تم های تیره و روشن استفاده کنید تا بتوانید محیط برنامه را تغییر دهید. در ادامه می توانید جدیدترین نسخه از این برنامه را برای مدیریت پیامک های خود، دانلود کنید.

آپدیت Textra SMS تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.