The Room Two

نسخه دوم بازی اتاق The Room Two

فروش با قیمت 1.99 دلار و کسب امتیاز 4.9 در گوگل پلی

پیشنهاد ویژه برای علاقه مندان به بازی های فکری

دانلود نسخه اول این بازی

بازی های The Room به عنوان بهترین بازی های فکری برای سیستم عامل های هوشمند شناخته می شوند که شاهد عرضه چندین سری مختلف از همین بازی برای اندروید بوده ایم. سری بازی های “اتاق” دارای گیم پلی فکری با چالش های بسیار بالایی است که ذهن هوشمندترین کاربران را نیز می تواند به چالش بکشاند. هدف شما در این بازی رسیدن به رازی است که در انتهای بازی مشخص می شود. به این منظور باید بتوانید پازل ها و چالش های مختلفی که در طول مراحل متفاوت برایتان در نظر گرفته شده است را با موفقیت انجام دهید.

 ویژگی ها :

  •  حل پازل های هوشمندانه و درگیر کننده ذهن
  •  کشف و جستجوی اسرار پنهان
  •  نمایش تصاویری خیره کننده و فوق العاده با کیفیت
  •  جلوه های صوتی پویا و فراموش نشدنی
  •  یک ترکیب مجذوب کننده از پازل جذاب با یک رابط کاربری ساده
  •  گرافیک HD فوق العاده عالی

The Room Two همانند سری اول این بازی سیر گیم پلی نسبتا ترسناک و مرموزی را دنبال می کند. در این بازی شما باید به اتاقی وارد شوید که در ابتدا تصور می شود هیچ مشکلی در این اتاق وجود ندارد اما کم کم خواهید فهمید که شما در اتاقی ترسناک گیر افتاده اید که هیچ راه برگشتی برایتان وجود ندارد. به همین دلیل باید بتوانید با چالش هایی که شما را فرا خواهند خواند مقابله کنید و بازی را پیش ببرید. اگر برای یک ماجراجویی اسرار امیز آماده اید توصیه می کنیم به هیچ وجه The Room Two را از دست ندهید.

راهنمای نصب: پس از نصب فایل apk بازی فایل دیتای آن را هم توسط پسورد www.apktops.ir از حالت فشرده خارج کنید سپس پشه دیتای خارج شده از حالت فشرده را در مسیر Android/obb کپی کنید.