بازی ماجرایی و داستانی The School : White Day

اتسمفر ترسناک و رازآلود
خط داستانی جذاب و دلهره آور
گرافیک عالی و بهینه سازی شده
گیم پلی روان و مفهومی
محصول استودیوی ROIGAMES کشور کره جنوبی

نسخه جدید + فایل دیتا 

بازی The School : White Day عنوانی دوباره ساخته شده از بازی ترسناک White Day: A Labyrinth Named School برای PC می باشد که در سال 2001 عرضه شده بود. بعد از 15 سال، این بازی مجدداً به صورت پورت شده و البته با تغییرات گسترده و بهبودهای چشم گیر، برای سیستم عامل های هوشمند اندروید عرضه شده است. با APKTOPS در معرفی و بررسی بازی The School : White Day همراه باشید.

The School : White Day

ویژگی ها :

  • گرافیک عالی با جزئیات بسیار بالا
  • طراحی های جذاب و سه بعدی
  • وجود کات سین های گرافیکی مختلف بین مراحل
  • خط داستانی جذاب و ماجرایی
  • گیم پلی ترسناک و هیجان انگیز
  • تجربه حس تنهایی و ترس در یک مدرسه تسخیر شده
  • امکان تغییر روند بازی با انتخاب های بازیکن
  • دارای 7 مدل اتمام (Endings) با توجه به انتخاب ها

معرفی و بررسی بازی The School : White Day

The School : White Day یا مدرسه: روز سفید نام جدید نسخه پورت شده بازی White Day: A Labyrinth Named School می باشد که در سال 2001 توسط استودیوی کره ای ROIGAMES تولید و عرضه شده بود. این بازی از همان ابتدا نقدهای زیادی دریافت کرد و امتیازات خوبی را به ثبت رساند. بعد از مدت کوتاهی، بازی مذکور به چارت های قاره آمریکا و اروپا راه پیدا کرد و مدتی بعد جزو یکی از محبوب ترین بازی های این ژانر قرار گرفت.

بازی The School : White Day با اقتباس از افسانه های ترسناک آسیای شرقی ساخته شده است. جایی که شما به عنوان یکی از دانش آموزان یکی از مدارس شبانه واقع در کره جنوبی هستید و پس از پایان زمان مدرسه، همه چیز آنطور که باید درست پیش نمی رود. شما و چندی دیگر از دانش آموزان و هم کلاسیان در این مدرسه که حالا بیشتر شبیه به یک مدرسه متروکه و تسخیر شده به نظر می رسد گیر افتاده اید.

The School : White Day

وجود نیروهای ماوراءالطبیعه ای که فعالیت های مرموزی در این مدرسه را آغاز کرده اند، این مکان را از یک مکان آموزشی به یک مکان شوم تبدیل کرده است. حالا شما می بایست با انتخاب های عاقلانه و تصمیمات درست، راه فرار از این مدرسه را پیدا کرده و جان خودتان را نجات دهید. بازی دارای خط داستانی جذاب، گیرا و در عین حال بسیار دراماتیک می باشد.

اتفاقات زیاد، شخصیت های مختلف و ماجراهای دلهره آوری که پیش روی شما قرار دارند، می توانند به راحتی شما را از انتخاب های درست دور کنند. بازی The School : White Day دارای 7 اتمام کاملاً مختلف است که بستگی به انتخاب های شما خواهد داشت. در واقع، نتیجه نهایی داستان بازی به انتخاب های شما وابسته است. در میان این Endings ها اکثر آن ها دراماتیک و غم انگیز خواهند بود پس به تصمیمات خود بیشتر دقت کرده و عجله نکنید.

توجه: رده بندی سنی این بازی برای نوجوانان بالای 12 سال می باشد.