The Sun Origin Post Apocalypse

دانلود نسخه جدید بازی اکشن و هیجانی خورشید: خاستگاه The Sun: Origin مود شده با پول بی‌نهایت

The Sun: Origin عنوان یک بازی جدید و فوق العاده زیبا با گیم‌پلی تحسین بر‌انگیز در سبک بازی‌های اکشن از استودیوی بازی سازی AGaming+ برای اندروید است. بازی خورشید اوریجین با قابلیت های هیجان‌انگیز خود به خوبی توانسته در اندک زمان ممکن با استقبال کم نظیری مواجه شود. در این بازی زیبا، با مدیریت شخصیت اصلی داستان که شما نقش اول آن را بر عهده خواهید داشت، هنر نمایی کرده و در آشفتگی‌های آخر‌الزمان، در مبارزه با سختی ها جان سالم به در ببرید.

ویژگی‌های بازی خورشید اوریجین The Sun: Origin اندروید

  • دارای داستانی زیبا و درگیر کننده با پایانی سرنوشت ساز
  • امکان نقش افرینی به عنوان کارارمتر اصلی بازی و اول شخص
  • قابلیت ارتقا تجهیزات جنگی و به دست اوردن اب و غذا برای زندگی
  • امکان کاوش و ماجراجویی در سراسر سرزمین و نجات افراد مختلف
  • قابلیت پیوستن به جوامع مستقل با قوانین مختلف و مدیریت ان ها
  • دارای گیم پلی تحسین بر انگیز با گرافیک اچ دی و صدا گذاری جالب

گیم پلی بازی اکشن The Sun: Origin

در The Sun: Origin با در دست گرفتن سلاح اختصاصی خود، ماجراجویی جدید و نفس گیر خود را آغاز کرده و یکی از  بهترین بازی های اکشن را تجربه کنید. داستان این بازی در سال 2050، آغاز می‌شود. از انجایی که خورشید یک فاجعه انرژی را به فضا پرتاب کرد، موجی از قدرت که تمدن ما را به هرج و مرج قرن ها فرو می برد. اگر چه سالیان متمادی توسط جامعه علمی پیش بینی شده بود، اما هشدارهای انها توسط رهبران جهان نادیده گرفته شد و به جای آن، نگرانی های کوچکتر را به هم ریخت.

هم اکنون دمای کره زمین را به شدت افزایش داده و از آنجا که دولت مانند همیشه بسیار دیر وارد عمل شده است هم اکنون نمی تواند مانع انتشار فاجعه در سراسر دنیا شود. از همین رو نیز، به دست آوردن آب و غذا به مشکلی اساسی در این دنیای اخرالزمان تبدیل شده است. به طبع آن پس از از هم پاشیدن جوامع گوناگون و هرج و مرج های نفس گیر، از میان همین اشوب و به هم ریختگی، جوامع مستقل با قوانین مختلف شکل می پذیرد.

این موضوع داستانی با یک سناریو پایانی زیبا ادامه خواهد یافت که البته سرنوشت آن را تنها شما رقم خواهید زد. با مدیریت شخصیت اصلی داستان به مشکلات دسته و پنجه نرم کرده و از آن جان سالم به در ببرید. همه این ها در کنار ک گیم پلی فوق العاده حرفه ای با فضا‌سازی‌ عالی و گرافیک hd دیگر جای صحبت را برای کسی نگذاشته و بی‌شک یک گیمر حرفه‌ای با انجام بازی متوجه جزییات و فیزیک دقیق آن خواهد شد. به طور کلی در این بازی تجربه ای جدید و تکرار نشدنی از بازی‌های اکشن را کسب خواهید کرد. بازی خورشید اوریجین می‌تواند برای ساعت های طولانی شما را سرگرم خود کند.

آپدیت The Sun Origin Post Apocalypse تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.