TikTok

دانلود نسخه جدید و آپدیت شده تیک تاک اصلی و مود شده برای اندروید.

(با قابلیت دانلود فیلم از تیک تاک بدون واترمارک)

به همراه پلاگین اختصاصی برای تغییر کشور و دیگر تنظیمات برنامه.

برای اولین بار در APKTOPS

تیک تاک اندروید TikTok برنامه رسمی برای شبکه اجتماعی فوق العاده محبوب است که به شما امکان می دهد ویدیوهای سرگرم کننده ایجاد کنید و با همه دوستان و دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارید. برای استفاده از همه چیزهایی که TikTok ارائه می دهد، با راه اندازی یک حساب کاربری شروع کنید این کار فقط چند ثانیه طول می کشد.

نسخه منتشر شده در APKTOPS بهترین نسخه مود شده تیک تاک است که می توانید ویدئوها را بدون واترمارک دانلود کنید.

تیک تاک گزینه های مختلفی را برای ایجاد محتوای جدید در اختیار شما قرار می دهد. به عنوان مثال، می توانید انتخاب کنید که ویدیوی خود را مستقیماً در برنامه ضبط کنید یا از تصاویر و کلیپ های گالری خود استفاده کنید. از آنجا، یکی از میلیون‌ها آهنگ مختلف را از کاتالوگ TikTok اضافه کنید و آن را با ویدیوی خود همگام کنید. در غیر این صورت، انتخاب آهنگ ذخیره شده در تلفن هوشمند خود نیز یک گزینه است.

تعداد زیادی از ویژگی هایی که TikTok ارائه می دهد، فرآیند ویرایش را کاملاً بدون درد و سریع می کند. بین انواع افکت‌ها انتخاب کنید: فیلترها، کنترل سرعت، تایم لپس، عقب و جلوه‌های دیگر «ماشین زمان».

TikTok یک شبکه اجتماعی است که برخلاف بسیاری دیگر، در واقع هنوز هم سرگرم کننده است. در هر زمان می‌توانید ویدیوهای جالب زیادی پیدا کنید و از همه بهتر، می‌توانید بهترین خلاقیت‌های خود را با انجمن برنامه به اشتراک بگذارید.

نکته: تیک تاک مود شده توسط ما تست و بررسی شده است و با خیال راحت می توانید این نسخه را نصب کنید.

رفع تحریم تیک تاک و امکان ثبت نام راحت

تیک تاک تحریم ثبت نام ایرانیان را حذف کرده است و براحتی می توانید در این برنامه اکانت بسازید. برای ساخت اکانت می توانید از اکانت گوگل خود استفاده کنید.

آپدیت TikTok تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.