Tiny Troopers 2: Special Ops

بازی اکشن سربازان کوچک Tiny Troopers 2: Special Ops

کسب امتیاز 4.3 در گوگل پلی

با گرافیکی بسیار عالی و خیره کننده

+ نسخه مود شده بازی

Tiny Troopers قوی تر و آماده تر از هر زمانی بازگشته اند. آنها به جدیدترین سلاح های زمانی و لباس هایی جدید مجهز شده اند تا در برابر دشمن به جنگ بپردازند. گروه خود را پیش ببرید تا بتوانید به موفقیت های مختلف در بازی دست یابید.

Tiny-Troopers

ویژگی ها:

  • دارا بودن گروهی برای رهبری و مدیریت توسط شما
  • وجود سلاح های قدرتمند و پیشرفته و مختلف برای نبرد
  • قابلیت ارتقاء دادن سربازها و جوخه ها در طول بازی
  • دارای بخشی رکوردی برای مقابله با زامبی ها
  • پیش روی گروهی برای انجام دادن ماموریت ها در بازی

شاید هنگامی که نام بازی های سرباز کوچک به گوشتان بخورد، به ده ها سال پیش برگردید، یعنی هنگامی که این بازی برای کنسول های قدیمی عرضه شد و به طبع این که در آن زمان گرافیک و گیم پلی خوبی داشت، توانست به خوبی نام خود را در میان کاربران جا بیاندازد و کاربران را به خود معتاد کند!

اینک بعد از سالها شاهد عرضه نسخه های مختلف و قوی تر، در سایت ApkTops جدیدترین نسخه از این بازی را که برای گوشی های موبایل و سیستم عامل های اندروید و IOS عرضه شده است را برایتان آماده کرده ایم. بازی TT2 محصولی از استودیوی بازیسازی Chillingo می باشد که بعد از موفقیت نسخه اول آن، شاهد عرضه این نسخه هستیم. در این نسخه سربازها با توپ پر برگشته اند تا بتوانند ماموریت ها را با موفقیت انجام دهند. در این سری از بازی، به صورت کلی ظاهر سربازها عوض شده است، اما مانند گذشته، باز هم شاهد سربازهایی نیم وجبی هستید؛ که البته همین اندازه کوچک انها باعث محبوبیتشان هم شده است.

بازی Tiny Troopers را شاید بتوان به نوعی بازی استراتژیک نیز دانست که در ان شما باید بتوانید یک گروه را رهبری کنید و این برنامه ریزی صحیح شما است که می تواند شما را پیش ببرد. در جنگ هایی بسیار هیجان انگیز و مختلف شرکت کنید و تا می توانید از نیروهای دشمن را از پا در بیاورید. همانند نسخه های قبلی، شما امکان سوار شدن بر ماشین های جنگی و تانک ها و هواپیما و … را خواهید داشت که در این حالت می توانید با قدرت بیشتری بازی را پیش ببرید. سربازها برای این که بتوانند نیروهای دشمن را نابود کنند از هیچ کاری ابا ندارند، از شلیک با اسلحه گرفته تا پرتاب نارنجک هایی قوی و موشک های کشنده، همه و همه توسط سربازها استفاده می شود. به صورت کلی سلاح های متفاوتی برای سربازان در نظر گرفته شده است که با استفاده از آنها می توانید در مواقع مناسب و مورد نیاز، دشمنان را به کام مرگ بکشید.

یکی از اصلی ترین نکاتی که همیشه در مورد سری بازی های سربازان کوچک وجود داشته است، گرافیک عالی آن بوده است. حتی در سال ها پیش که این بازی برای کنسول های اولیه نیز عرضه شد، این بازی دارای گرافیکی بسیار بهتر نسبت به بازی هایی که در آن زمان وجود داشت، بود. این موضوع در مورد Tiny Troopers 2: Special Ops نیز صدق می کند و در این بازی نیز شاهده گرافیکی بسیار عالی و خیره کننده خواهید بود.