Torque Burnout

بازی بسیار گرافیکی و زیبای Torque Burnout

جزئیات گرافیکی بسیار بالا و طراحی های کم نظیر

گیم پلی فوق العاده سرگرم کننده و جذاب در سبک مسابقات Burnout

محصول استودیوی استرالیایی League of Monkeys

نسخه معمولی + نسخه مود شده

اتومبیل ها اگرچه فقط با هدف خدمت رسانی به سیستم حمل و نقل انسان ها ابداع شدند، اما این روزها هدف دوم ساخت آن ها یعنی سرگرمی و مسابقات گویی در حال جایگزین شدن با هدف اصلی می باشد. ساخت ماشین ها در کلاس های مختلف باعث شد تا مسابقات مختلفی از آن ها در هر دهه ابداع شود. نکته ای که حائز اهمیت است این است که تمام سبک های مسابقات مربوط به ماشین ها، طرفداران میلیونی دارند. یکی از این نوع مسابقات، مسابقات جذاب Burnout می باشد. مسابقاتی که با دیگر مسابقات ماشین سواری متفاوت بوده و نسبتاً از خطر و ریسک کمتری برخوردار است.

ویژگی ها :

  • گرافیک مثال زدنی و جزئیات بسیار بالا
  • افکت های دیدنی و طراحی های باور نکردنی
  • استفاده از سیستم فیزیکی واقع گرایانه در همه جوانب بازی
  • گیم پلی سرگرم کننده، چالش برانگیز و جذاب در سبک مسابقات Burnout
  • وجود ده ها نوع اتومبیل در دسته های مختلف
  • قابلیت ارتقاء چند منظوره خودروها به سطوح بالاتر
  • وجود ده ها مراحل مختلف با شرایط متفاوت
  • قابلیت تنظیم دوربین و نمای بازی در چند حالت مختلف
  • صداگذاری های بی نظیر به ویژه صدای واقعی موتورها

معرفی و بررسی بازی Torque Burnout

در مسابقات جذاب Burnout که حول محور حرکات دیدنی با خودروها می چرخد، در هر رقابت فقط یک خودرو در میدان مسابقه حاضر شده و حرکات نمایشی انجام می دهد. بارزترین ویژگی مسابقات Burnout بلند شدن دود بسیار زیاد و غلیظ از لاستیک ها به خاطر اسطکاک شدید آن ها با سطح آسفالت می باشد. در این نوع مسابقات، راننده ها باید با مهارت بالا و با استفاده صحیح از سه پدال، حرکات چرخشی و نمایشی انجام دهند.

بازی Torque Burnout احتمالاً بهترین بازی ساخته شده تا کنون در این زمینه برای سیستم عامل های موبایلی می باشد. Torque Burnout گرافیک خیره کننده ای دارد و جزئیات بالای آن شما را محو خود خواهد کرد. مشخص است که به خوبی برای این طراحی ها زمان گذاشته شده است. دودهای غلیظ و بسیار طبیعی، طراحی های خودروها و حتی جای لاستیک ها روی آسفالت، به قدری حرفه ای و کامل انجام شده اند که اگر این بازی را روی یک تلویزیون با کیفیت اجرا کنید، شاید با بازی های کنسولی اشتباه بگیرید! نه تنها گرافیک، بلکه گیم پلی طبیعی، واقع گرایانه و حرفه ای بازی Torque Burnout نیز شما را مجاب به تشویق کردن آن می کند. برای مثال، در صورتی که فشار زیادی به لاستیک ها وارد کنید، آن ها می ترکند!

ویژگی های گیم پلی بازی Torqu Burnout

در این بازی شما باید در میدان مسابقه حرکات نمایشی انجام دهید. در ابتدای بازی نکات آموزشی مهم به شما داده می شود. با انجام حرکات چرخشی مختلف، امتیازهای متفاوت کسب می کنید. وظیفه شما این است که طی زمان تعیین شده، بیشترین امتیاز ممکن را کسب کرده و رکورد نفر اول را بزنید تا مرحله را به صورت کامل به اتمام برسانید. برای اینکه حرکات نمایشی و چرخشی مختلفی انجام دهید می توانید از گاز، ترمز و دستی استفاده کنید. استفاده به موقع از هر کدام و همچنین جهت گیری مناسب فرمان می تواند باعث شود تا حرکت خودروی شما زیباتر انجام شود.

در Torque Burnout شما می توانید با کسب پول (سکه) بیشتر، به امکانات زیادی دست پیدا کنید. می توانید خودروی خود را ارتقاء دهید، شخصی سازی کنید و یا یک خودروی دیگر خریداری کنید. بازی Torque Burnout مراحل گسترده و زیادی دارد و در مراحل بالاتر، هدف های جدیدتری نیز اضافه می شوند. برای مثال، تریلی های بزرگی در این میدان قرار داده می شود و شما باید از زیر این تریلی ها عبور کنید. همچنین، در بعضی مراحل دیگر موانع بزرگی در نقاط مختلف نقشه قرار داده می شود که چرخیدن دور آن ها، امتیاز بیشتری را نصیب شما خواهد کرد.