Towntopia: Build and Design your adorable Home

بازی Towntopia: Build and Design your adorable Home عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های شبیه سازی ساخت و ساز خانه ها است که توسط تیم توسعه CookApps طراحی و منتشر شده است.

در بازی Towntopia شهر الهام بخش Zootopia رویایی خود را بسازید و آن را تزئین کنید. به شخصیت های شبیه به انیمیشن معروف Zootopia کمک کنید که از فجایعی که در شهر رخ می دهد بهبود یابند. شما باید خانه های کاملاً جدیدی را برای شهروندان دوست داشتنی Towntopia بازسازی و طراحی مجدد کنید.

بازی Towntopia عنوانی اعتیاد آور و جذاب است که با الهام از Zootopia ارائه شده است و طراحی و تزئین خانه ها ، باز کردن فصل های بیشتر در روایت های هیجان انگیز در طول مسیر پیش روی شما قرار دارند.

ویژگی های بازی Towntopia

  • گیم پلی سرگرم کننده و روان
  • کاراکترهای دوستداشتنی
  • طراحی بصری جذاب و چشمگیر
  • امکانات شخصی سازی فراوان برای ساختمان ها
  • داستان جذاب

در بازی جذاب Towntopia شهر خود را بسازید ، مناطق مختلفی را در شهر احداث و بازیابی کنید که هرکدام دارای ساختارهای منحصر به فردی هستند که می توانند شامل خانه ها ، استخرها، عمارتها ، ویلاها ، باغها ، مزارع و … باشند.

در بازی جذاب Towntopia با شخصیت های جذاب انیمیشن Zootopian آشنا شوید و داستانهای دل انگیز آنها را کشف کنید و به آنها کمک کنید تا خانه جدید خود را پیدا کنند. داستان و روایت بازی با یک گفتگوی خنده دار و دلچسب ارائه می شود.

با بازیابی ، نوسازی ، طراحی ، ساخت و تزئین چشم انداز ، باغ و شهر کلی مهارت های طراح و معمار خود را نشان دهید. انواع آیتم های اختیاری شما را قادر می سازد تا خلاقیت خود را کشف کنید ، طرح ها را تغییر دهید و در نهایت شهر الهام بخش Zootopia را در شهر خود ایجاد کنید.

با پیشرفت در گیم پلی بازی Towntopia، شهر کوچک شما با آسمان خراش ها ، رستوران ها ، پارک ها ، نقاط دیدنی به یک کلان شهر شلوغ تبدیل می شود. برای خوشحال کردن شهروندان و رشد افق خود ، گزینه های هوشمندانه ای انجام دهید. همچنین این بازی با معماهای جذاب و خط داستانی متفاوت به طور مرتب به روز می شود. در ادامه می توانید این برازی جذاب را از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.