Trials Frontier

بازی موتور سواری Trials Frontier اندروید

به همراه نسخه مود شده

Trials Frontier یکی دیگر از عنوان های بی نظیر یوبی سافت می باشد که برای اسمارت فونهای اندرویدی به صورت رایگان در پلی استور آماده شده است. بازی Trials Frontier را می توان یکی از بهترین بازی های سبک موتور سواری نیز به حساب آورد که یوبی سافت برای آن وسواس بسیار زیادی به خرج داده است، چرا که این بازی، تنها بازی عرضه شده توسط UbiSoft در سبک موتور سواری می باشد!

ویژگی های بازی Trials Frontier

  • دارای گرافیک چشم نواز و بسیار زیبا
  • وجود موتورهای مختلف برای انتخاب کردن
  • رد شدن از موانع مختلف در بازی
  • دارای مراحل بسیار چالشی و سرگرم کننده
  • امکان باز کردن قابلیت های جدید در بازی
  • ارتقاء دادن موتورها در بازی
  • استفاده از موتور سه چرخ برای بازی
  • وجود بیش از 70 مسیر منحصر به فرد

معرفی و بررسی بازی Trials Frontier

بازی Trials Frontierدارای طرفداران بسیار زیادی می باشد. سبک طراحی خاص، باعث شده است تا این بازی به عنوان یکی از محبوب ترین بازی های عرضه شده برای اندروید شناخته شود. در این بازی شما در نقش یک راننده موتور سیکلت قرار خواهید گرفت. راننده ای که می توانید ظاهرش را تغییر دهید و کلاه کاسکت و لباس مخصوص موتور سواری دلخواهتان را برایش انتخاب کنید.

در این بازی مراحل مختلفی برایتان در نظر گرفته شده است. شما باید تلاش کنید تا بتوانید این مراحل سرگرم کننده و چالش برانگیز را پشت سر بگذارید. چالش اصلی در این بازی عبور از مانع هایی است که به صورت های مختلف مانند تنه درخت، شکل های هندسی، وسایل و … داخل جاده را گرفته اند و جاده را از حالت صاف خود خارج کرده اند. شما باید بتوانید به درستی کنترل موتور را به عهده بگیرید تا بتوانید این مانع ها را پشت سر گذاشته و بازی را انجام دهید. به همین ترتیب ده ها مرحله مختلف را باید پشت سر بگذارید که در هرکدام از آنها شاهد مانع ها و آیتم های جدیدی خواهید بود. به صورت کلی در این بازی بیش از 70 مسیر منحصر به فرد و غیر تکراری را تجربه خواهید کرد.

در این بازی موتورهای مختلفی نیز وجود دارند که می توانید هرکدام از آنها را که خواستید انتخاب کرده و مسابقات را با استفاده از همان ها ادامه دهید. قابلیت ارتقاء دادن تمام موتورها جهت افزایش قدرت آنها در این بازی گنجانده شده است و می توانید موتور خود را به بهترین تیون ممکن برسانید. همچنین در صورتی که از ظاهر پیشفرض موتورها خوشتان نمی آید می توانید با سفارشی کردن ظاهر موتور این مشکل را نیز حل کنید.

در بازی Trials Frontier شاهد گرافیک بسیار عالی و خیره کننده ای خواهید بود. یوبی سافت سعی کرده است بهترین گرافیک را با توجه به حجم بازی، به اجرا بگذارد. گیم پلی این بازی نیز بسیار اعتیادآور و زیبا طراحی شده است که بدون شک گیم پلی واقع گرایانه آن سبب شگفت زده شدن شما خواهد شد.

آپدیت Trials Frontier تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.