Ultimate Custom Night

بازی Ultimate Custom Night عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های ترسناک و اکشن است که توسط تیم توسعه دهنده محبوب Clickteam USA LLC که معروف به ساخت مجموعه بازی های Five Nights at Freddy’s است، طراحی و منتشر شده است.

بازی Ultimate Custom Night آخرین قسمت از سری بازی های Five Nights at Freddy’s است، جایی که شما یکبار دیگر تنها در شرکت یک قاتل حرفه ای به تله افتاده اید. در این بازی 50 شخصیت انیماتونیک قابل انتخاب که در نسخه قبل نیز وجود داشتند، گزینه های سفارشی سازی بی شماری نیز برای کاراکترها در نظر گرفته شده است. شما می توانید هر یک از شخصیت هایی را که دوست دارید شخصی سازی کنید و همچنین میزان سختی بازی را از 0-20 تنظیم کنید. در گیم پلی بازی شما باید از پشت میز کار خود دو درب کناری ، دو دریچه و همچنین دو مجرای تهویه هوا را مدیریت کنید زیرا که دشمنان و مهجمان بازی مستقیماً از این ورودی ها وارد دفتر کار شما می شوند.

ویژگی های بازی Ultimate Custom Night

  • منوی و گیم پلی چالش برانگیزی که شامل شانزده تم با چالش های متعدد است.
  • صداپیشگی بازی همانند نسخه های دیگر این مجموعه بازی ها به صورت حرفه ای ارائه شده است.
  • پوسته های مخصوص دفتر کار که قابل بازشدن هستند.
  • وجود کات سین های قابل باز شدن.

در بازی Ultimate Custom Night اگر می خواهید در چالش های نهایی استاد شوید، باید از ابزارهایی مانند بخاری ، A / C ، جعبه موسیقی ، یک ژنراتور برق و آیتم های مختلف دیگر استفاده کنید. شما همچنین باید تله های لیزری را در دریچه ها کار بگذارید، Faz-Coins را جمع آوری کنید، وسایل را از Counter Prize خریداری کنید.

نکات:

– دستگاهی با حداقل 2 گیگابایت RAM برای اجرای صحیح این بازی مورد نیاز است.

– بازی کاملاً به زبان انگلیسی است.

بازی Ultimate Custom Night عنوانی بسیار جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های ترسناک و اکشن است که ادامه مجموعه بازی Five Nights at Freddy’s است. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

آپدیت Ultimate Custom Night تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.