Vampire - Hidden Object Adventure Games for Free

بازی Vampire عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های پازلی و معمایی است که توسط تیم توسعه Crisp App Studio – Hidden Object Games طراحی و منتشر شده است. در این بازی جذاب قهرمانی که به جستجو  پیدا کردن می پرداخت  توسط نیروی مرموزی و یک خون آشام به بردگی درآمد. شما باید به او کمک کنید تا یک ماموریت غیر طبیعی را که توسط هیولای Blasé برای سرگرمی خودش ایجاد کرده است، را به پایان برساند. اسرار قلعه خون آشام را حل کنید، راه حل معماها را پیدا کنید، بر موانع راه خود برای رفتن به مکانی مقدس غلبه کنید و یک طلسم قدرتمند برای شکست شیطان ایجاد کنید.

در بازی Vampire مناظر، انیمیشن و جلوه های تصویری رنگارنگ که به صورت 360 درجه طراحی شده اند ماجراجویی شما را زنده و سرگرم کننده روایت می کند. کسانی که می خواهند به صورت رقابتی بازی را تجربه کنند می توانند پاداش سرعت را جمع کنند و ماموریت خود را با پازل های جدید تکرار کنند. این یکی از بهترین بازی های ماجراجویی شی پنهان است که مغز شما را آموزش می دهد و به شما در تقویت تمرکز کمک می کند.

ویژگی های بازی Vampire 

  • در صحنه های پانوراما و 360 درجه به دنبال موارد پنهان باشید.
  • به پشت اشیا نگاه کنید سرنخ های شما ممکن است در آنجا پنهان باشد.
  • مجموعه خود را بسازید. دوباره صحنه ها را مرور کنید تا ماموریت های جدید را امتحان کنید و جوایز جدیدی دریافت کنید.
  • تنظیمات جذاب ، اکتشافات غیر منتظره و مصنوعات پنهان در انتظار شما هستند.
  • بدون محدودیت زمانی ، اما پاداش برای سرعت عمل خود دریافت می کنید. همانطور که دوست دارید بازی کنید ، استراحت کنید یا سرعت عمل خود را به چالش بکشید.
  • گرافیک HD  وطراحی بصری زیبا و جذاب
  • گیم پلی سرگرم کننده و مهیج

اگر از انجام بازی های اسرارآمیز و کارآگاهی پیدا کردن اشیاء پنهانی لذت می برید ، وقت آن است که برخی اسرار قلعه خون آشام را در بازی جذاب Vampire حل کنید. این بازی که یکی از بهترین بازی های ماجراجویی اشیاء پنهان است به شما کمک می کند واژگان را بازنگری کنید و ساعت ها با آن سرگرم شوید.

بازی Vampire عنوانی چالش برانگیز و جذاب در سبک بازی های معمایی و یافتن اشیاء پنهان است که در آن می بایست اسرار یک قلعه را افشا کنید. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.