Video & Image compressor - reduce size & compress

نرم افزار Video & Image compressor برنامه ای جذاب و کاربردی در بخش برنامه های مربوط به عکاسی است که توسط تیم توسعه App Suite طراحی و منتشر شده است. این برنامه چندین کمپرسور تصویری با کیفیت بالا و فشرده سازی و تغییر اندازه چند عکس را ارائه می دهد.

در نرم افزار Video & Image compressor با استفاده از قابلیت فشرده سازی کیفیت عکس ، تغییر اندازه عکس ، تبدیل و بهینه سازی عکس می توانید اندازه تصویر را کاهش دهید. همچنین فشرده سازی ویدیو داشته باشید تا بتوانید ویدیو را تغییر اندازه دهید و اندازه فیلم را کاهش دهید.

در برنامه Video & Image compressor با استفاده از کاهنده کننده قدرتمند اندازه ، می توانید اندازه عکس MB را به KB کاهش دهید. فشرده سازی دسته ای یک ویژگی منحصر به فرد از کاهنده اندازه عکس در kb است. کمپرسور عکس فشرده سازی فایل تصویری مانند فشرده سازی فایل jpeg را ارائه می دهد.

کمپرسور ویدیویی از ویژگی های جذاب Video & Image compressor است و همچنین می توانید چندین کمپرسور ویدیویی را انجام دهید. می توانید تغییر اندازه ویدیو ، فشرده سازی کیفیت فیلم و کوچک کردن ویدیو انجام دهید. برنامه کمپرسور ویدیویی فشرده سازی ویدیویی با کیفیت بالا را در کمترین زمان ارائه می دهد. فشرده سازی ویدیو دسته ای از ویژگی های منحصر به فرد ما برای کاهش دهنده فیلم تصویری است. تغییر اندازه ویدئو اندازه فیلم را تغییر اندازه داده و اندازه فیلم را کاهش می دهد.

برای فرمت PNG ، اندازه تصویر را با بهینه ساز تصویر کاهش داده و اندازه تصویر را تغییر دهید زیرا png فرمت کمتری را از دست می دهد. برای JPG ، اندازه عکس را با فشرده سازی عکس ، بهینه سازی تصویر و تغییر اندازه عکس کوچک کنید. این برنامه wmv ، avi ، mkv ، کمپرسور Mov و mp4 و پشتیبانی از فرمت های ویدئویی را ارائه می دهد. کمپرسور ویدیویی Mp4 محبوب ترین ویژگی است و می توانید اندازه ویدیوها را کاهش دهید.

در برنامه Video & Image compressor فشرده سازی اندازه تصویر ، فشرده سازی اندازه فیلم و کاهش اندازه تصویر باعث می شود فضای گرانبهای شما رایگان شود. با كاهش اندازه تصوير Mb به kb ، مي توانيد امكانات كمپرسور تصوير jpeg را دريافت كنيد و فشرده سازي تصوير mb به kb را دريافت كنيد با نگه داشتن 75٪ کیفیت عکس می توانید اندازه 5 مگابایت را به 200 KB کاهش دهید.

با نرم افزار Video & Image compressor کاهنده اندازه ویدیو و کاهنده اندازه عکس می توانید اندازه عکس را در یک زمان واحد انجام دهید و می توانید با برنامه ما اندازه عکس را در kb کاهش دهید.

ویژگی های Video & Image compressor

  • کمپرسور ویدئویی دسته ای و کمپرسور تصویر
  • اندازه تصویر تا 99٪ کاهش می یابد و اندازه فیلم کاهش می یابد
  • تغییر اندازه ، بهینه سازی ، برداشت و تبدیل تصویر
  • بعد از فشرده سازی عکس و فیلم ، ویژگی ذخیره ، جایگزین و اشتراک را دریافت کنید.
  • برنامه ما را با گزینه Share به برنامه دیگران دریافت کنید
  • تبلیغات حداقل و کاربر پسند

با برنامه Video & Image compressor همچنین می توانید عکس خود را با فشرده سازی و تغییر اندازه تغییر دهید. کمپرسور ویدیویی از ویژگی کیفیت کمپرسور تغییر اندازه و میزان قیر برخوردار است. می توانید برنامه کمپرسور تصویر ما را در هر گزینه اشتراک گذاری برنامه دیگر ، جایی که می توانید تصویری برای کاهش اندازه تصویر انتخاب کنید ، پیدا کنید. کاهنده اندازه عکس در kb بسیاری از ویژگی های دیگر مانند: عکس فشرده سازی ، پیش نمایش عکس و جزئیات را ارائه می دهد.

در برنامه Video & Image compressor با استفاده از کمپرسور عکس می توانید تصویر ، انقباض تصویر و فشرده سازی فیلم را فشرده سازی کنید. با اندازه تصویر فشرده سازی ، بهینه ساز تصویر قدرتمند و تنظیم کننده تصویر ، کیفیت عکس و فیلم خود را حفظ کرده و اندازه تصویر MB را به KB کاهش می دهیم. بنابراین لازم نیست در مورد کیفیت و وضوح پرونده تصویر و ویدیو فکر کنید. در ادامه می توانید این برنامه کاربردی را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.