Volume Control

دانلود بهترین برنامه کنترل صدا در اندروید Volume Control Premium نسخه پولی و کرک شده

Volume Control نام برنامه ای شگفت انگیز برای کنترل صدای بخش های مختلف گوشی همراه می باشد که به شما این امکان را می دهد تا تمام بخش هایی که در گوشی همراه قابل تنظیم هستند را تنظیم کنید. این برنامه یک ابزار حرفه ای و فول برای کنترل صدا در اندروید است و در نوع خود بهترین است.

ویژگی های اپ کنترل صدا در اندروید Volume Control

  • تنظیمات سفارشی مربوط به صدا و رینگتون برای مخاطب های ویژه
  • گزینه ای برای جداسازی، ارتباط با حجم رینگتون و اطلاعیه صدا
  • قابلیت تغییر رینگتون برای آلارم، زنگ گوشی و اطلاعیه ها
  • دارا بودن میانبر برای دسترسی سریع به تنظیمات مربوط به ولوم

 Volume Control Premium نام برنامه ای برای کنترل ولوم در دستگاه های اندرویدی می باشد. همانطور که می دانید در گوشی های اندروید قسمت هایی مختلفی وجود دارد که در آنها امکان کنترل و تنظیم ولوم (صدا) را دارید. برای مثال برخی از این بخش ها عبارتند از صدای زنگ گوشی، صدای آلارم هشدار، صدای پیامک، صدای صفحه لمسی، صدای دکمه های فیزیکی گوشی و …

برای آن دسته از کاربرانی که در رابطه با همین بخش ها کنترل های زیادی را اعمال می کنند، توصیه می کنیم برنامه Volume Control را حتما امتحان کنند. این برنامه تمام تنظیمات مربوط به بخش های ولوم دستگاه (که به چند مورد از آنها نیز اشاره کردیم) را در یک صفحه در اختیار شما قرار خواهد داد که می توانید با استفاده از ان به صورت یکباره به تنظیمات مربوطه دسترسی داشته باشید و آنها را اعمال کنید. این برنامه، به شما این امکان را خواهد داد تا به سادگی بخش هایی که مد نظر دارید را تغییر ولوم دهید و به میزانی که می خواهید، کاهش یا افزایش دهید.

 

آپدیت Volume Control تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.