Washington Post

دانلود اپلیکیشن رسمی روزنامه واشینگتن پست اندروید نسخه پولی (حق اشتراکی)

با دانلود و نصب برنامه Washington Post اندروید اخبار جدید و معتبر روز دنیا را به محض انتشار دریافت کنید. واشنگتن پست یکی از مهم ترین منابع برای مطالعه درباره سیاست های کاخ سفید است و گزارش های تحلیلی آن منبع بسیاری از کتاب ها و گزارشات سایر رسانه ها قرار می گیرد. اگر به مطالب سیاسی و اخبار روز دنیا علاقه دارید، به هیچ وجه این برنامه را از دست ندهید.

نسخه رایگان اپلیکیشن واشینگتن پست دارای محدودیت در تعداد خواندن اخبار است. اما در نسخه منتشر شده در APKTOPS این محدودیت حذف شده است. حق اشتراک این اپ به ارزش 134.99 دلار است.

واشینگتن پست بزرگترین و در گردشترین روزنامه در منطقه کلان‌شهری واشینگتن است. این روزنامه که از قدیمی‌ترین روزنامه‌های این شهر به‌شمار می‌آید، در سال ۱۸۷۷ شروع به کار کرد. بیش از ۸۰ سال خانواده گراهام صاحب این روزنامه بود.

روزنامه Washington Post دارای اعتبار ویژه‌ای در جهان رسانه‌ای است. در اوایل دهه ۷۰ دو خبرنگار این روزنامه باب وودوارد و کارل برنستین در پی تحقیقات خود در جریان رسوایی واترگیت طی سال‌های ۱۹۷۲–۱۹۷۵ که توسط این روزنامه صورت گرفت، معروف شدند.

این روزنامه ۶۹ جایزه پولیتزر کسب کرده‌است. در ۲۰۰۸ از جمله شش جایزه پولیتزر جداگانه به این واشینگتن پست اعطا شد.

در پی مشکلات مالی خانواده گراهام، مالکان پیشین روزنامه Washington Post، برای ادامه فعالیت روزنامه در تاریخ ششم اوت ۲۰۱۳ مالکیت روزنامه را با پرداخت ۲۵۰ میلیون دلار آمریکا به جف بیزوس، رئیس شرکت آمازون واگذار کردند.

آپدیت Washington Post تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.