White Noise Pro

برنامه صدای سفید White Noise Pro برای اندروید

فروش با قیمت 1.99 دلار
کسب امتیاز 4.7 در پلی استور
پیشنهاد ویژ سایت ApkTops

White Noise Pro نام برنامه ای برای ایجاد صدای سفید برای مواقع ضروری در اطراف می باشد. این نرم افزار می تواند برای شما اقدام به ایجاد صدای سفید بنماید تا صداهای مزاحم اطراف، باعث ایجاد مزاحمت نشود.

ویژگی ها:

  • کمک کردن به خواب شما با جلوگیری از فعالیت هایی که موجب حواس پرتی شما می شوند
  • امکان به آرامش رساندن شما و کاهش استرس هایی که سبب آشفتگی شما شده اند
  • افزایش دادن تمرکز شما به هنگام استفاده یا وارد شدن به محل های خصوصی
  • مناسب برای کسانی که به سردرد و میگرن مبتلا هستند
  • قابل استفاده برای زمانی که گوش شما زنگ میزند!

 صدای سفید چیست؟

فرض کنید در اطراف شما صدها نفر در حال صحبت کردن هستند. به طور حتم صحبت هایی که این افراد با یکدیگر انجام می دهند به دلیل این که ادغام می شوند، به گوش شما نخواهند رسید و شما نمی توانید بفهمید که این اشخاص در حال گفتن چه هستند. هنگامی که می خواهید بر روی صحبت های یکی از این افراد نیز تمرکز داشته باشید، معمولا دوباره تمرکز شما به هم خواهید ریخت و به دلیل صداهایی که گوش می دهید نمی توانید بفهمید که شخص مورد نظر در چه موردی صحبت می کند. به این صداها که در اطراف وجود دارند و ادغام آنها باعث می شود تا نتوانیم چیزی بفهمیم، “صدای سفید” گفته می شود. معمولا زیاد پیش می آید که شاهد شنیدن صدای سفید در اطراف خود باشیم.

برنامه White Noise Pro :

از برنامه White Noise می توانید برای اوقاتی که در اطرافتان صداهای مزاحم وجود دارند و اما می خواهید که به هیچ کدام از این صداها گوش ندهید، می تواند مورد استفاده قرار گیرد. فرض کنید در جایی خوابیده اید که شخص دیگری در حال خر و پف کردن است و همین مسئله باعث سلب آرامش شما شده است. نرم افزار White Noise می تواند با ایجاد صداهای سفید کاری کند تا شما نتوانید صدای خر و پف کردن شخص مقابل را گوش دهید. در اصل برنامه White Noise می تواند صداهای آرامش بخشی را به صورت ادغام شده پخش کند تا دیگر صدای خروپف شخص به گوش شما نرسد و بتوانید با خیال راحت بخوابید.

آپدیت White Noise Pro تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.