Sniffer Wicap Pro

نسخه 2 برنامه اسنیفر شبکه و تست نفوذ Wicap 2. Sniffer Pro

Wicap 2. Sniffer Pro برنامه اسنیفر شبکه برای اندروید می باشد که برای دستگاه های روت شده عرضه شده است. توسط این برنامه می توانید امنیت شبکه و پک های ارسال شده در یک شبکه را بررسی و تحلیل کنید. به عنوان مثال اگر به یک شبکه وای فای متصل باشید می توانید packet های رد و بدل شده در این شبکه را رصد و رمزگشایی کنید. استفاده از این برنامه نیازمند به دانش و تخصص در زمینه اسنیف است و برای کاربران آماتور کاربردی ندارد.

 

ویژگی ها:

  • کنترل های Java GUI مخصوص موتور ARM
  • بهینه سازی صفحه نمایش برای تبلت و گوشی های اندروید
  • دریافت بسته موازی در چند سطح (Wi-Fi، 3G، LTE)

اسنیفر چیست؟

اسنیفر ابزاری است که با استفاده از آن امکان آنالیز ترافیک شبکه به وسیله دریافت اطلاعاتی که بر روی شبکه در حال تبادل هستند و از تکنولوژی جلوگیری اطلاعاتی استفاده می کنند، را خواهید داشت. اکثر شبکه ها از تکنولوژی BroadCast استفاده می کنند که پیام در کامپیوتر، توسط کامپیوترهای دیگر نیز خوانده می شود. به صورت نورمال، تمام کامپیوترها، به غیر از کامپیوتری که مقصد پیام ها می باشد، این پیام را نادیده می گیرند اما می توان کاری کرد تا کامپیوتری حتی پیامی را که به آن مرتبط نیست، بخواند. به این کار اسنیف کردن اطلاعات گفته می شود. برخی از افراد که با استفاده از سوئیچ به شبکه متصل می شوند، از خطر اسنیفر در امان هستند. اما در صورتی که سوئیچ به یک هاب متصل شده باشد، همین کامپیوترها نیز در خطر قرار دارند.

روش کرک کردن برنامه Wicap 2. Sniffer Pro

نسخه جدید کرک نشده است اما به راحتی توسط پچر اختصاصی یورت پچر کرک می شود.

برای کرک کردن برنامه Uert Patcher را نصب کنید و از مسیر Patcher > Tools > Universal Patch برنامه Wi.cap Network Sniffer Pro را انتخاب و گزینه Patch را بزنید.