WiFi Map: Find Internet

دانلود برنامه یافتن اینترنت وای فای رایگان و دسترسی به اینترنت WiFi Map Pro — Passwords

اینترنت های رایگان را بیابید و در سفر هایتان از آنها استفاده کنید

نسخه فول و آنلاک شده

کاربرد این برنامه هک وای فای نیست!

WiFi Map Pro — Passwords نرم افزاری برای دسترسی به پسوردهای وای فای برای دسترسی به اینترنت رایگان در سراسر جهان می باشد. این نرم افزار به عنوان محبوب ترین برنامه در زمینه وای فای به حساب می آید که در دسته بندی برنامه های سفری در 40 کشور جهان به عنوان اولین، شناخته می شود.

این برنامه رایگان است اما جهت دانلود تمامی نقاط مشخص شده روی نقشه به صورت آقلاین باید برای برخی شهر ها مبلغ 0.99 دلار پرداخت کنید. خوشبختانه همه شهر های ایران بجز تهران رایگان هستند و به راحتی میتوانید آنها را دانلود کنید و به صورت آفلاین نقاطی که اینترنت رایگان در آنجا وجود دارد را مشاهده کنید.

ویژگی های برنامه وای فای مپ پرو WiFi Map

  • مکان های وای فای در سراسر جهان
  • مکان های ویژه وای فای با عنوان و رمزها
  • جستوجوی هوشمند کافه ها، هتل ها در شهر و کشور
  • راهنمای مسیریابی
  • تعریف محل فعلی شما به صورت آفلاین
  • پشتیبانی واقعی و همیشگی کاربران

wifimap

WiFi Map Pro — Passwords نام نرم افزاری مفید و کاربردی برای گوشی های اندروید می باشد که با استفاده از آن می توانید محل نزدیک ترین مودم وای فای و یا وسیله ای که دارای وای فای باشد را بیابید.

سپس WiFi Map Pro — Passwords پسورد انها را به شما نمایش می دهد تا بتوانید به آن متصل شوید. این کار برای زمان هایی که به اینترنت وای فای نیاز دارید و یا در کشورهای دیگری هستید، می تواند بسیار مفید باشد، چرا که قادر است در کمترین زمان ممکن شما را به نزدیک ترین وای فای متصل نماید.

این نرم افزار به شما این امکان را خواهد داد تا همیشه آنلاین بمانید، حتی اوقاتی که به شهر یا کشور دیگری سفر کرده اید.

برنامه وای فای مپ پرو به صورت خودکار رمز وای فای شما را به اشتراک نمی گذارد!

اگر مکانی را سراغ دارید که اینترنت رایگان عرضه می کند می توانید آن را به برنامه اضافه کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید.

wifimap-add

آنلاین بودن با Frequently  بسیار ساده است. برای این کار کافی است ابتدا شهری که قرار است به آن سفر کنید را در داخل برنامه بیابید. حال شما می توانید نقشه ای که از آن کشور به شما نمایش داده می شود را مشاهده کنید و بر روی ان scroll کنید. حال برنامه می تواند بدون نیاز به اینترنت فعالیت داشته باشد.

آپدیت WiFi Map: Find Internet تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.