WiFi Mouse Pro

کنترل موس و کیبورد با گوشی WiFi Mouse

کنترل با استفاده از وای فای
به همراه نسخه مخصوص ویندوز

WiFi Mouse نرم افزاری برای کنترل موس و کیبورد کامپیوتر از طریق گوشی می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید موس و کیبورد کامپیوتر خود را از راه دور تحت کنترل داشته باشید.

ویژگی های WiFi Mouse Pro

  • امکان کلیک کردن با کلیک چپ یا کلیک راست و حتی دکمه وسط
  • ورودی صفحه کلید و استفاده از صفحه کلید از راه دور
  • ورودی تبدیل صحبت به متن برای تمام زبان ها
  • استفاده از کیبورد و موس به صورت تمام صفحه
  • استفاده از کلیدهای volume +/-, Home/eng,PgUp/PgWn
  • سازگار با نسخه های مختلف ویندوز و مک

 شاید تا به حال بارها برایتان پیش آمده باشد که قصد داشته اید کیبورد یا موس خود را از راه دور کنترل کنید. این بار برنامه WiFi Mouse را برایتان آماده کرده ایم که با استفاده از آن این امکان را خواهید داشت تا از راه دور موس و کیبورد را تحت کنترل داشته باشید. این نرم افزار از اتصال وای فای برای این کار استفاده خواهد کرد.

با استفاده از این برنامه امکان کنترل کردن موس مانند کلیک چپ و راست و همچنین استفاده از دکمه لغزان وسط موس را خواهید داشت. همچنین میانبرهایی برای دسترسی صحیح به برخی از بخش ها نیز توسط این برنامه امکان پذیر است.

 آموزش استفاده:

ابتدا تمامی فایروال های ویندوز خود را غیر فعال کنید و سپس کلاینت اندرویدی را در گوشی خود و کلاینت ویندوز را بر روی ویندوز لپ تاپ خود نصب کنید. حال گوشی و لپ تاپ (یا کامپیوتر) را به یک اینترنت وایرلس مشترک وصل کرده و با انتخاب گزینه Conect در کلاینت اندرویدی ماوس و کیبورد کامپیوتر خود را در اختیار می گیرید.

آپدیت WiFi Mouse Pro تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.