جدیدترین نسخه نرم افزار Wondershare MobileTrans + سریال معتبر

انتقال آسان اطلاعات مخاطبین ، اس ام اس ها و … از گوشی های اندروید به آیفون و بالعکس 

قیمت لایسنس 1 ساله این نرم افزار در سایت رسمی آن $ 499.00 می باشد!!

Wondershare MobileTrans که احتمالا پیش تر با سایر محصولات قدرتمند این کمپانی آشنا شده اید نام نرم افزار بسیار جالب و البته بسیار هم کاربردی از کمپانی Wondershare می باشد که توسط آن قادر به انتقال آسان اطلاعات از یک گوشی به گوشی دیگر است.

این نرم افزار همچنین قادر به تهیه نسخه پشتیبان کامل از یک گوشی و ریستور آن در زمانی دیگر نیز می باشد. نرم افزار از سیستم عامل های Android و ios و Symbian پشتیبانی می کند که می توانید در یک محیط بسیار ساده و بی آلایش اما قوی و کاربردی به انتقال اطلاعات بین گوشی های مد نظر خود بپردازید .نرم افزار قادر به انتقال تمام اطلاعات شامل مخاطبین ، اس ام اس ها ، لاگ تماس ، گالری ،تصاویر و فیلم ها و …. می باشد.

wondershare-mobiletrans

نکات بسیار مهم:

  1. جهت نصب کامل نرم افزار باید به اینترنت متصل شوید تا دانلود آن انجام شود.
  2. برای اکتیو کردن نرم افزار پس از نصب، توسط گزینه Register از سریال زیر استفاده کنید. اما نکته مهم در رابطه با استفاده از سریال این است که این سریال می بایست حتما در زمان آفلاین و بدون اتصال به اینترنت وارد شود و پس از وارد شدن و اکتیو نرم افزار نیز دسترسی آن را توسط یک آنتی ویروس مجهز به فایروال یا نرم افزارهای فایروال ویندوزی به اینترنت بلاک و قطع نمایید. در صورت هرگونه ارتباط نرم افزار با اینترنت سریال بلوکه و نرم افزار از رجیستر خارج می شود. 

Email address: forum@ru-board.com
Registration code: 74B56E064BF2E71F7F8F3D378F9A2E0A