World Chef 🍰🍔🍝🍓

بازی سرگرم کننده و رقابتی World Chef

با گرافیک مناسب و طراحی های فانتزی و رنگارنگ
سبک چالش برانگیز مدیریتی
محصول استودیوی Socialpoint کشور اسپانیا

World Chef بازی مدیریتی و تفننی استودیوی اسپانیایی Socialpoint می باشد که اولین نسخه رسمی آن در اوایل سال 2016 به صورت رایگان برای سیستم عامل های Android و iOS عرضه شد. این بازی به سرعت به یکی از محبوب ترین بازی های موبایلی طی مدتی کوتاه تبدیل شد و توانست در کمتر از 3 ماه و فقط در گوگل پلی با نزدیک به 10 میلیون بار دانلود مخاطب جذب کند. با ما در معرفی و بررسی ویژگی های این بازی زیبا همراه باشید.

ویژگی ها :

  • طراحی های زیبا و رنگارنگ با گرافیک مناسب
  • گیم پلی روان و سرگرم کننده
  • سبک تفننی با المان های مدیریتی و چالشی
  • ایفای نقش به عنوان یک سرآشپز بین المللی
  • قابلیت شخصی سازی حرفه ای رستوران در بخش های مختلف
  • توانایی خرید مواد غذایی تازه برای طبخ انواع غذاهای بین المللی
  • مشتری های گوناگون از سرتاسر دنیا
  • رقابت با آشپزهای مطرح و ماهر در زمینه آشپزی

معرفی بازی World Chef

World Chef یک بازی ساده اما بسیار سرگرم کننده و در عین حال چالش برانگیز می باشد که حس رقابت شما را به وجد خواهد آورد. قبل از هر چیز باید این نکته را بگوئیم که این بازی در سبک بازی های مدیریتی می باشد و ویژگی های اصلی آن طبق این سبک ساخته شده است. این سبک از بازی ها طرفداران خاص خود را دارند. برای انجام اینطور بازی ها که تلفیقی از سبک بازی های استراتژیک و مدیریت زمان است، شما باید یک بازیکن ماهر باشید و قادر به هندل کردن بخش های مختلف در اسرع وقت باشید. در غیر این صورت مطمئناً با مشکل مواجه می شوید.

در بازی World Chef یا آشپز جهانی، شما در نقش آشپزی بین المللی در یک رستوران مجهز فعالیت می کنید. وظیفه شما مدیریت کامل این رستوران و خدمه ی آن می باشد. برای این کار باید همه بخش هایی که یک رستوران لازم دارد تا با کمک آن ها به یک رستوران بین المللی تبدیل شود را انجام دهید. برای مثال، باید از مواد غذائی تازه که می توانید آن ها را از فروشنده مواد غذائی بخرید، استفاده کنید. یا می توانید با شخصی سازی محیط داخلی رستوران و تزئین بخش های مختلف، به جذب مشتریان بیشتر کمک کنید.

ویژگی های گیم پلی بازی

یکی از بخش های اصلی کار شما، مدیریت خدمه، آشپزها و … می باشد. شما باید در اسرع وقت لیست سفارشات را به آشپزهای مختلف بدهید و از گارسون ها برای پخش سفارشات استفاده کنید. یکی از مهمترین نکات بارز بازی World Chef ، طبخ و پخت غذاهای بین المللی می باشد. برای این کار شما باید از سرآشپزهای خاص برای غذاهای مختلف استفاده کنید. وجود همزمان دو یا چند سرآشپز و ارسال سفارشات متنوع، کار شما را در مدیریت صحیح به چالش می کشاند.

در ابتدای بازی، بخش آموزشی وجود دارد که به شما شیوه کار را نشان می دهد. در هر مرحله می توانید رستوران خود را با استفاده از عناصر مختلف گسترش دهید. برای این کار نیاز به پول دارید و پول ها و امتیازات نیز بر حسب رضایت مشتریان شما متفاوت خواهد بود. بازی World Chef به صورت آنلاین قابل اجرا می باشد.