WPSApp Pro

دانلود نسخه پولی برنامه WPSApp Pro اندروید جهت تست امنیت شبکه وای فای

بهترین ابزار تست هک شدن وای فای و تضمین امنیت شبکه Wifi

WPSApp Pro اندروید نسخه بدون تبلیغات WPSApp است که امنیت شبکه وای فای شما را با استفاده از پروتکل WPS بررسی می کند.

این پروتکل به شما اجازه می دهد تا با استفاده از یک عدد پین 8 رقمی که معمولاً در روتر از پیش تعریف شده است، به یک شبکه وای فای متصل شوید. مشکل این است که پین ​​بسیاری از روترهای شرکت های مختلف مشخص است یا نحوه محاسبه آن قابل حدس زدن است.

این برنامه از این پین ها برای آزمایش اتصال و بررسی آسیب پذیر بودن شبکه وای فای استفاده می کند. چندین الگوریتم شناخته شده را برای تولید پین و برخی پین های پیش فرض پیاده سازی می کند. همچنین کلید پیش فرض را برای برخی از روترها محاسبه می کند. WPSApp Pro به شما این امکان را می دهد که رمزهای عبور WiFi ذخیره شده در دستگاه را مشاهده کنید. قابلیت دیگر این برنامه این است که دستگاه های متصل به شبکه شما را اسکن کرده و کیفیت کانال های WiFi را تجزیه و تحلیل می کند.

روش کار بار برنامه تست امنیت شبکه وای فای WPSApp Pro

 

استفاده از این برنامه بسیار ساده است. هنگام اسکن شبکه های اطراف خود، شبکه هایی با صلیب قرمز را مشاهده خواهید کرد. این شبکه های “امن” هستند، پروتکل WPS را غیرفعال کرده اند و رمز عبور پیش فرض ناشناخته است.

مواردی که با علامت سوال ظاهر می شوند، پروتکل WPS را فعال کرده اند، اما پین ناشناخته است، در این مورد برنامه به شما امکان می دهد رایج ترین ها را آزمایش کنید.

در نهایت، کسانی که تیک سبز دارند به احتمال زیاد آسیب پذیر هستند، پروتکل WPS را فعال کرده اند و پین اتصال مشخص است. همچنین ممکن است روتر WPS را غیرفعال کرده باشد، اما رمز عبور مشخص است. در این مورد نیز به رنگ سبز ظاهر می شود و می تواند به کلید متصل شود.

برای مشاهده رمزهای ذخیره شده Wifi و همچنین اتصال در اندروید 9 و 10 و برخی عملکردهای اضافی گوشی شما باید روت شده باشد.

توجه: همه‌ی شبکه‌های Wifi آسیب‌پذیر نیستند و این که شبکه به این شکل به نظر می‌رسد صددرصد تضمین نمی‌کند که آسیب‌پذیر است. چندین شرکت برای تصحیح عیب، سیستم‌افزار روترهای خود را به‌روزرسانی کرده‌اند.

این برنامه را در شبکه Wifi خود امتحان کنید و اگر آسیب پذیر هستید آن را برطرف کنید. WPS را خاموش کنید و رمز عبور را برای یک رمز عبور قوی و شخصی تغییر دهید.

 

Apktops هیچ گونه مسئولتی در قبال سوء استفاده از این برنامه ندارد و این برنامه صرفا جهت تست نفوذ و تست امنیت شبکه وای فای است. هک کردن شبکه وای فای دیگران و دسترسی غیر مجاز به شبکه های دیگران طبق قانون قابل مجازات است.

نکات مهم در خصوص استفاده از برنامه WPSApp Pro 

  • در اندروید 6 (مارشملو) به بعد باید مجوزهای مکان یا همان GPS به برنامه داده شود. این یک نیاز جدید است که توسط گوگل در این نسخه اضافه شده است.
  • برخی از مدل های سامسونگ از رمزگذاری استفاده می کنند و رمزهای عبور واقعی را نشان نمی دهند، آنها یک سری طولانی از ارقام هگزا دسیمال را نشان می دهند. برای حل این مورد نیاز به روت خواهید داشت و می توانید نحوه رفع آن را در اینترنت جستجو کنید.
  • اتصال پین در مدل های ال جی با اندروید 7 (نوقا) کار نمی کند. مشکل از نرم افزار خود ال جی است.

آپدیت WPSApp Pro تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.