Writing Wizard Premium - Handwriting

برنامه یادگیری نوشتن Writing Wizard – Learn Tracing

آیا می خواهید که کودکانتان نوشتن نامه را یاد بگیرند؟ پس به آنها اجازه دهید که با Writing Wizard – Learn Tracing بازی کنند. این نرم افزار اموزشی علاوه بر این که کودکان شما را سرگرم می کند همچنین به آسانی به آنها نحوه نوشتن را یاد می دهد!

Writing-Wizard

ویژگی ها:

  • بچه یاد خواهند گرفت که چگونه متن ها را بنویسند، نوشتن اعداد را یاد خواهند گرفت و همچنین کشیدن شکل ها را با استفاده بیش از 26 انیمیشن استیکر مانند به همراه افکت های صوتی، یا خواهند گرفت
  • قابلیت انجام دادن 4 بازی برای یادگیری نوشتن کلمات
  • کودکان پیش دبستانی توسط این برنامه امکان یادگیری حروف الفبا و طرز نوشتن بسیاری از کلمات را خواهند داشت. آنها نحوه نوشتن و ظاهر بسیاری از کلمه ها را یاد خواهند گرفت. آنها نحوه نوشتن یک کلمه و همچنین طرز تلفظ آن را از طریق صوتی یاد خواهند گرفت.
  • قابلیت جمع آوری کردن 5 ستاره در طول بازی برای به دست آوردن موفقیت ها
  • دارای 5 تمرین: حروف بزرگ، حروف کوچک، شماره ها، شکل ها و نحوه تمرین کردن کلمه های کامل

 

برنامه Writing Wizard قادر است از طریق شیوه های سرگرم کننده نحوه نوشتن متن و اعداد را به صورت بسیار عالی به کودکان شما آموزش دهد. کودکان شما می توانند در محیطی سرگرم کننده یاد بگیرند که چگونه تمام حروف الفبا را بنویسند. بچه می توانند نحوه نوشتن حروف بزرگ و کوچک را در Writing Wizard یاد بگیرند. در این برنامه با استفاده از فونت های اختصاصی که همانند دست خط معمولی افراد است امکان یادگیری فراهم شده است.

برنامه Writing Wizard قابلیت شخصی سازی بخش های مختلف را برای هر کودک می دهد و به والدین و معلمین این امکان را می دهد تا از طریق گزراش هایی که توسط Writing Wizard داده می شود سیر پیشرفت کودک را در مدت استفاده مشاهده کنند. شما حتی می توانید لیستی از کلمه های دلخواه را به برنامه اضافه کنید.

این برنامه برای کسانی که می خواهند به تازگی به مدرسه بروند، بسیار عالی بوده و با استفاده از آن امکان یادگیری نوشتن حروف الفبا و کلمات مخلتف وجود دارد. نرم افزار Writing Wizard توسط تمام والدین و معلم هایی که کودکان آنها شرایط یادگیری را دارند، می تواند قابل استفاده باشد.