برنامه نصب فریم ورک اکسپوزد Xposed Installer اندروید 4.1 به بالا

افزایش قابلیت های اندروید با این برنامه فوق کاربردی
نیازمند روت!

Xposed Installer یک فریم ورک برای گوشی های اندرویدی است که امکان ایجاد تغییرات در رام و برنامه ها را فراهم می کند. این نرم افزار، همچنین امکان انتقال امکانات اختصاصی کاستوم رام ها، با استفاده از Xposed Installer امکان پذیر می کند. امکان بازیابی همین عمل نیز به سادگی وجود دارد.

برای بازگشت به تنظیمات قبلی، تنها کافی است که module ها را غیر فعال کنید و یک بار دیوایس خود را ریستارت کنید تا به سیستم اصلی خود بازگردید.

به بیان دیگر توسط Xposed می توانید ابزار های قدرتمندی را در اندروید داشته باشید نظیر ماژول لاکی پچر که در صورت فعال شدن در Xposed کاربرد آن را چند برابر می کند یا برنامه معروف Greenify که جهت فعالیت کامل نیاز به Xposed دارد.

Xposed-Installer

این نرم افزار مزایای بسیار زیاد دیگری نیز دارد که نصب آن را به کاربران پیشنهاد می کنیم.

روش نصب نسخه اصلی

 1. فایل APK را نصب کنید.
 2. فریمورک مناسب با نسخه اندروید و نوع پردازنده خود را در مموری کپی کنید. (راهنمای نسخه فریم ورک ها)
 3. از طریق ریکاوری گوشی، فایل فریم ورک را فلش بزنید و نصب کنید.
 4. سپس وارد برنامه شده و اکسپوزد را فعال کنید.

روش نصب نسخه متریال

 1. فایل APK را نصب کنید.
 2. به اینترنت متصل شوید.
 3. از داخل برنامه گزینه Install را جهت نصب فریم ورک انتخاب کنید.
 4. پس از نصب گوشی ریست شده و برنامه به صورت کامل نصب و فعال می شود.

نسخه های مخصوص سامسونگ

اگر از گوشی های سامسونگ استفاده می کنید برای نصب اکسپوزد از نسخه های مخصوص سامسونگ استفاده کنید. فریم ورک های منتشر شده برای گوشی های سامسونگ متفاوت است و از این لینک قابل دانلود است. فایل نصبی Xposed installer برای تمامی نسخه ها مشترک است.

روش نصب اکسپوزد بر روی گلکسی نوت 3 مدل n900 با اندروید 5.0

برای نصب اکپسوزد بر روی این گوشی تنها دو راه دارید! اگر اندروید 4.4.2 دارید نسخه مخصوص اندروید 4 را نصب کنید و استفاده کنید اما اگر اندروید 5.0 دارید هیچ راهی برای نصب اکسپوزد بر روی رام رسمی سامسونگ تاچویز وجود ندارد و تنها راه استفاده از رام های کاستوم است. طبق تجربیات شخصی بهترین رام کاستوم برای نوت 3 رام DILSHAD ROM v10.0ux N900 است.

پس از نصب این رام این نسخه از اکسپوزد بر روی این گوشی از طریق ریکاوری فابل نصب است.

نکات مهم:

 1. این برنامه یک برنامه سیستمی است و به گفته نویسنده در برخی موارد ممکن است بوت گوشی به مشکل بر بخورد لذا با مسئولیت خودتان از این برنامه استفاده کنید.
 2. طبق تجربه ما این برنامه به راحتی بر روی اندروید 5.0+ فعال می شود و فقط در رام های رسمی سامسونگ 5.0 قابل نصب نیست و بوت گوشی به مشکل می خورد. لذا اگر قصد نصب کردن آن بر روی اندروید 5.0 بر روی گوشی های سامسونگ را دارید تنها را نصب رام های کاستوم با قابلیت پشتیبانی از Xposed است.
 3. برای گوشی های سامسونگ از نسخه های مخصوص استفاده کنید.
 4. جهت حذف برنامه می توانید از Xposed Uninstaller استفاده کنید.