YouCam Makeup - Selfie Editor & Magic Makeover Cam

جدیدترین نسخه برنامه آرایش صورت YouCam Makeup Magic Selfie Makeovers

کسب امتیاز 4.6 توسط سه میلیارد نفر

برنامه های مختلفی برای ویرایش تصاویر شما ساخته شده اند که هر کدام وظایف خاصی را انچام می دهند. برخی از این برنامه ها به شما امکان آرایش و زیبا تر کردن صورت را می دهند و می توانید به راحتی با استفاده از آن ها صورت خود را آرایش کنید.

برنامه YouCam Makeup Magic Selfie Makeovers یک برنامه بسیار پرطرفدار در زمینه ی ویرایش تصاویر چهره ی شما و آرایش صورت است که در گوگل پلی محبوبیت بسیار خوبی کسب کرده است. به کمک این برنامه می توانید به راحتی و به صورت زنده صورت خود را به صورت آرایش کرده مشاهده کنید. الگو های مختلفی به صورت زنده وجود دارند که می توانید با استفاده از دوربین سلفی گوشی و نمایش چهره ی خود به برنامه آن ها را امتحان کرده و صورت خود را در حالت های مختلف نظاره کنید. همچنین می توانید از عینک ها و دیگر لوازم بر روی صورت خود استفاده کرده و جلوه ای متفاوت به قیافه ی خود بدهید.

ویژگی های برنامه آرایش صورت YouCam Makeup Magic Selfie Makeovers

 • تجربه ی آرایش با محصولات بهترین برند ها
 • آرایش زنده و در لحظه روی صورت شما
 • کار روی لب ها، چشم ها، گونه ها، دندان ها
 • استفاده از لوازم مختلف مانند عینک روی صورت شما
 • اشتراک گذاری تصاویر آرایش شده ی شما
 • دارای ابزار های مختلف برای هر قسمت از صورت
 • امکان تغییر رنگ و مدل مو
 • یکی از پر طرفدار ترین برنامه های گوگل پلی
 • محیط بسیار ساده و کاربری بسیار اسان
 • طرح های آرایشی اماده
 • و امکانات دیگر

آرایش زنده ی صورت

همان طور که گفته شد برنامه YouCam Makeup Magic Selfie Makeovers یک برنامه بسیار بی نظیر است که به کمک ان می توانید چهره ی خود را جادو کنید. لوازم آرایشی مخلتف از بهترین برند ها در دسترس شما خواهد بود و می توانید به سادگی و با استفاده از رابط کاربری بسیار آسان برنامه از آن ها برای آرایش صورت خود استفاده کنید. ارایش ها به صورت زنده روی صورت شما نمایش داده می شوند و در لحظه اعمل خواهند شد.

برای هر قسمت از صورت ابزار های مختلفی در اختیار شما خواهد بود. می توانید رنگ چشم های خود را تغییر داده و قرمزی چشم را به شدت کاهش دهید. برای اطراف چشم نیز ریمل مژه به شما پیشنهاد می شود تا بتوانید روی ان ها نیز به خوبی کار کنید. ابروی های شما نیز توسط برنامه به بهترین شکل ممکن در خواهند آمد و می توانید از مدل های اماده ی برنامه برای این کار بهره ببرید. رژ لب های متفاوت با رنگ و برقی جدید برای شما در نظر گرفته شده که به اسانی قابل استفاده است.

اما برای پوست صورت شما برنامه ی ویژه ای چیده شده است. می توانید چروک ها و لکه های روی پوست را به راحتی و تنها با یک کلید بردارید و جلوه ای شاداب به آن ببخشید. قسمت های گودی صورت را نیز بپوشانید و صورتی صاف و یک دست داشته باشید. رنگ مو های مختلفی نیز وجود دارد که می توانید با انتخاب مدل مو از ان ها نیز بهره مند شوید. لوازم و اشیا سه بعدی مانند عینک های مختلف نیز برای انتخاب وجود دارند. در پایان نیز می توانید تصاویر ایجاد شده را روی شبکه های مختلف اجتماعی به اشتراک بگذارید.