YourHour - Phone Addiction Tracker & Controller

نرم افزار YourHour – Phone Addiction Tracker & Controller برنامه ای مفید و جذاب در بخش برنامه های کاربردی است که توسط تیم توسعه Mindefy Labs طراحی و منتشر شده است. توسط این برنامه قادر خواهید بود توصیه های چالش متناسب و شخصی برای شکست دادن اعتیاد به تلفن های هوشمند خود را دریافت کنید.

نرم افزار YourHour انواع مختلفی از ویژگیهای سرگرم کننده و کاربر پسند را به کاربر ارائه می دهد که می تواند به کاربران در کنترل استفاده از تلفن همراهشان کمک کند و همچنین اگر از دسته معتادان تلفن همراه هستند مطلع شوند!

ویژگی های برنامه YourHour

  • زمان سنج ساعتی
  • نقاط هدف
  • گزارش های روزانه با جزئیات متعدد
  • ویجت اختصاصی
  • امکان ذخیره داده ها با فرمت XLSX
  • رابط کاربری ساده و روان

داشبورد نرم افزار YourHour تمام اطلاعات ضروری را که باید در یک مکان بدانید فراهم می کند. این برنامه پیگیری های مربوط به زمان استفاده شما را انجام می دهد و از این طریق ، یک نمایش اینفوگرافیک مقایسه ای از فعالیت امروز و فعالیت 7 روز گذشته شما ارائه می دهد.

برنامه YourHour با استفاده از داده های میزان استفاده از تلفن را در طی 7 روز گذشته ، در دسته ای به نام اعتیاد به تلفن همراه تعریف می کند که براساس میزان استفاده در هریک از دسته ها قرار خواهید گرفت.

برنامه YourHour با یک تایمر ساعت شناور ارائه می شود که یکی از راه های رهایی شما از اعتیاد به تلفن شما است. این ساعت در تمام برنامه های شما ظاهر می شود ، به طوری که می توانید مدت زمان کم شدن را برای خودتان ببینید. شما می توانید هر جا که می خواهید ، آن را بکشید و رها کنید.

در برنامه YourHour می توانید برنامه هایی را که در تمام طول روز از آنها استفاده کرده اید و مدت زمانی که برای استفاده از آنها در محدوده تنظیمات استفاده خود صرف کرده اید ، مشاهده کنید. همچنین می توانید محدودیت استفاده خود را در برنامه های فردی از بخش “مدیریت برنامه شخصی” در تنظیمات تنظیم کنید.

برنامه YourHour گزارش مفصل روزانه ، هفتگی و ماهانه را برای استفاده از برنامه خود در اختیار کاربران خود قرار می دهد. گزارش استفاده روزانه ، استفاده از برنامه های فردی را از طریق یک اعلان گزارش تلفیقی بررسی می کند.

برنامه YourHour هیچ یک از داده های شما را ذخیره نمی کند ، بنابراین تمام داده های شما در حافظه تلفن شما ذخیره می شود و می توانید از زمان نصب برنامه با فرمت اکسل برای تجزیه و تحلیل داده ها یا اهداف آمار ، کل داده ها را صادر کنید.

همچنین می توانید ویجت برنامه YourHour را در صفحه اصلی فعال کنید تا بتوانید زمان استفاده را مشاهده کنید ، بدون نیاز به راه اندازی برنامه یا باز کردن قفل شماره ، تعداد شمارش را باز کنید.

برنامه YourHour – Phone Addiction Tracker & Controller برنامه ای بسیار جذاب و کاربری است که می تواند از اعتیاد تلفن همراه جلوگیری کند و یا آن را از بین ببرد. در ادامه می توانید این برنامه بسیار جذاب را از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

آپدیت YourHour - Phone Addiction Tracker & Controller تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.