YouTube Music

دانلود نسخه جدید یوتیوب موزیک مود شده و پرمیوم اندروید

YouTube Music Vanced بدون تبلیغات (بهترین نسخه موجود در اینترنت)

YouTube Music برنامه استریم موزیک کمپانی گوگل است که همه کاربران اندرویدی به خوبی با آن آشنایی دارند. این برنامه به صورت پیش فرض بر روی اکثر گوشی های اندرویدی قرار گرفته است. عملکرد این برنامه مشابه سرویس اسپاتیفای است. سرویس گوگل پلی موزیک که در گذشته برای اندروید منتشر می شد از اواخر سال 2020 برای همیشه تعطیل و بجای آن سرویس یوتیوب موزیک عرضه شد.

ویژگی های یوتیوب موزیک YouTube Music اندروید

  • گوش دادن نامحدود به موسیقی
  • قابلیت ساخت رادیو از هر آهنگ یا آلبومی
  • لذت بردن از رادیو بدون محدودیت
  • دریافت توصیه های هوشمند بر اساس سلیقه شما
  • بدون تبلیغات

یوتیوب موزیک چیست؟

 این روزها سرویس های استریم موسیقی تا حدودی زیاد شده اند و استفاده از آنها نیز همه گیر تر شده است. افراد بسیار زیادی از سرویس های استریم موسیقی برای گوش دادن به موسیقی گوش می دهند. در سرویس های استریم موسیقی شما به جدیدترین موسیقی های جهان دسترسی خواهید داشت و می توانید به آنها گوش دهید.

از طرفی گوش دادن به این موسیقی ها برای کسانی که گوشی شان دارای حافظه داخلی کمی است نیز می تواند مفید باشد و دلیل این امر نیز قابلیت گوش دادن به آنها به صورت آنلاین است و اجباری جهت ذخیره کردن آنها در گوشی همراه خود ندارید. البته بهتر است بدانید که شما امکان ذخیره کردن موسیقی را در داخل گوشی همراه خود نیز دارید.

برنامه YouTube Music Vanced مود شده اندروید یکی از سرویس های گوگل می باشد که توسط آن امکان دسترسی به موسیقی های مختلف را خواهید داشت. با استفاده از سرویس موسیقی گوگل می توانید به صورت آنلاین به موسیقی های دلخواه خود گوش دهید.

دانلود یوتیوب موزیک پرمیوم و مود شده اندروید

 

در برنامه گوگل پلی موزیک تمام موسیقی ها و آلبوم ها با کاورهای اختصاصی مربوط به خودشان به شما نمایش داده می شوند که می توانید آنها را مشاهده کنید. همچنین برای بسیاری از آهنگ ها متن شعرشان نیز قرار داده شده است که می توانید آنها را مشاهده کنید. قابلیت ذخیره سازی فایل ها در حافظه داخلی نیز برای کاربران وجود دارد. اگر از علاقه مندان گوش دادن به موسیقی های روز دنیا هستید، توصیه می کنیم به هیچ وجه دانلود نسخه مود شده یوتیوب موزیک اندروید را از دست ندهید.

دانلود یوتیوب موزیک مود شده اندروید (نسخه بروز شده)

نسخه مود شده و پرمیوم این برنامه با نام YouTube Music Vanced منتشر شده است. این اپ ادامه پروژه متوقف شده ی  YouTube Vanced محسوب می شود که در آن تمام تبلیغات یوتیوب حذف شده است و می توانید از یوتیوب بدون تبلیغ اندروید لذت ببرید.

برای نصب این نسخه ابتدا باید اپ پیش نیاز MicroG را نصب کنید. نیازی به حذف نسخه اصلی یوتیوب نیست و اپ YouTube Music Vanced در کنار نسخه اصلی نصب می شود.

آپدیت YouTube Music تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.