ZEPETO: 3D avatar, chat & meet

دانلود جدیدترین نسخه بازی آنلاین و شبیه‌سازی زپتو اندروید ZEPETO 

بازی دخترانه و جذاب اندروید

ZEPETO یک بازی اجتماعی سرگرم کننده است که در آن یک نسخه دیجیتالی از خودتان ایجاد می کنید و سپس بیرون می‌روید و دوست پیدا می‌کنید.

روش کار زپتو ساده است: وقتی برنامه را باز می‌کنید، از شما خواسته می شود عکس خود را آپلود کنید یا یک سلفی بگیرید. سپس برنامه ویژگی های متمایز چهره شما را شناسایی می کند و یک آواتار 3 بعدی با تصویر شما ایجاد می کند. تنها در چند ثانیه، نسخه دیجیتالی جذابی از خود خواهید داشت که آماده معاشرت با بقیه جهان زپتو است.

در ابتدا چیز زیادی نخواهید داشت: بدون لباس، بدون اشیا و غیره. اما همانطور که در چالش ها شرکت می کنید و با افراد جدید ملاقات می کنید، می توانید امتیاز کسب کنید و از آنها برای خرید لباس و تزئین فضای خود استفاده کنید. همچنین می‌توانید سطح بالاتری داشته باشید، اشیا، لباس‌ها و فعالیت‌های بیشتری را باز کنید. و هر کاری که در این جهان انجام می‌دهید به گونه ای طراحی شده است که تا حد امکان اجتماعی باشد.

ZEPETO یک بازی سرگرم کننده برای معاشرت با نسخه دیجیتالی خودتان است. آن را امتحان کنید!

با زپتو ‏‏یک شخصیت بانمک از خودت رو تصور کن که ‏از تخیلاتتم ممکن است بانمک‌تر شود. ‏ایموجی های باحال از شخصیتت درست کن و در شبکه های اجتماعی و تلگرام ازشون استفاده کن. زپتو بازی دخترانه اندروید به شما این امکان را می دهد تا آواتار های فانتزی و زیبا درست کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید.

بازی زپتو نسخه هکی و مود شده ندارد و فقط نسخه رایگان آن در دسترس است.

آپدیت ZEPETO: 3D avatar, chat & meet تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.