Zombie Derby 2

بازی مهیج و تفننی Zombie Derby 2

دومین قسمت از سری بازی های محبوب Zombie Derby
گرافیک عالی و افکت های تصویری دیدنی
گیم پلی سرگرم کننده در سبک مسابقه ای
عرضه شده توسط استودیوی روسی HeroCraft Ltd
نسخه معمولی + نسخه مود شده

سری بازی های Zombie Derby اگرچه در سبک خود پیشگام نیستند، اما می توان آن ها را جزو بهترین های هم رده هایشان دانست. استودیوی بسیار خلاق و فوق العاده فعال HeroCraft کشور روسیه با کسب موفقیت در قسمت اول این بازی، در آگوست 2016 شروع به توسعه قسمت دوم کرد و آن را برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس عرضه کرد. این بازی با عنوان Zombie Derby 2 شناخته می شود و نسبت به قسمت اول بهبودهای چشم گیری داشته است.

ویژگی ها :

  • گرافیک عالی با طراحی های حرفه ای
  • جزئیات بالای طراحی های سه بعدی
  • طراحی زیبای افکت های دیدنی
  • گیم پلی سرگرم کننده و مهیج در سبک مسابقه ای
  • امکان خرید و استفاده از بین 8 خودروی مجهز و مرگبار
  • امکان استفاده از سلاح های متفاوت و منحصر به فرد هر خودرو
  • وجود هزاران زامبی در انواع گوناگون
  • دارای بخش های مختلف مثل بخش اصلی و بخش آنلاین برای رقابت با افراد سراسر دنیا

معرفی و بررسی بازی Zombie Derby 2

سری بازی های Zombie Derby که توسط استودیوی روسی HeroCraft تولید و عرضه شده اند، در واقع بازی هایی هستند که از روی چندین بازی در همین سبک که پیشتر عرضه شده بودند الگوبرداری شده اند. در واقع زمانی که این سبک از بازی ها پایه گذاری شد، بازی سازهای زیادی سراغ آن رفتند و با توجه به بازخوردهای کاربران در سراسر دنیا، این سبک از بازی ها را می توان در لیست سبک های محبوب و پر طرفدار قرار داد.

در بازی Zombie Derby 2 که سبک کلی و گیم پلی آن مشابه قسمت اول می باشد، شما سوار بر اتومبیل مجهز به سلاح های مرگباری هستید و می بایست مسیر رو به رویتان را به منظور له کردن و نابود کردن زامبی ها طی کنید! شما می توانید با شلیک کردن به سمت آن ها و یا زیر گرفتن زامبی ها، آن ها را نابود کنید. هزاران هزار زامبی در جاده هایی که شما پای می گذارید حضور دارند. اگر نتوانید به خوبی آن ها را از بین ببرید، آن ها شما را از بین خواهند برد!

بازی Zombie Derby 2 دنیایی پسا آینده را روایت می کند که دیگر در آن انسان ها حکمرانی نمی کنند و حالا زامبی های خون خوار کل زمین را تسخیر کرده اند. تعداد معدودی انسان شجاع باقی مانده اند و تصمیم می گیرند تا با کمک ارتقاء خودروهای معمولی به وسایل نقلیه ای مرگبار، تا جایی که ممکن است زمین را از شر این موجودات پاکسازی کنند. می توانید از بین 8 خودروی مختلف بهترین ها را خریداری کرده و عملکرد بهتری در نابودی زامبی ها از خود نشان دهید.

سوار بر خودروی مجهز خود شده و هرچه سر راهتان قرار دارد را نابود کنید! گرافیک عالی و جزئیات بالای بازی Zombie Derby 2 که نسبت به قسمت اول به طور محسوسی افزایش داشته است، این بازی را به یکی از بازی های بسیار سرگرم کننده و آرکید تبدیل کرده است. همچنین گیم پلی روان و داینامیک بازی شما را مدت ها سرگرم خواهد کرد.

آپدیت Zombie Derby 2 تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.