ZOMBIE HUNTER: Offline Games

دانلود نسخه مود شده بازی اکشن شکارچی زامبی نسخه آفلاین برای اندروید ZOMBIE HUNTER: Offline Games

ZOMBIE HUNTER: Offline Games یک بازی تیراندازی اول شخص است که در آن شما نقش یکی از معدود بازماندگان آخرالزمان در میان زامبی ها را بازی می کنید و سعی می کنید غیرنظامیان را از شر زامبی ها در امان نگه دارید.

اکثر بازی های تیراندازی زامبی برای بازی به وای فای یا اتصال اینترنت نیاز دارند. اما وقتی بازی های تیراندازی آفلاین را دانلود می کنید، ممکن است به زودی از گرافیک بی کیفیت آنها ناامید شوید. نگران نباشید، شکارچی زامبی آفلاین در خدمت شماست! این بازی زامبی یک بازی قاتل زمان عالی برای گوشی یا تبلت شماست. با گرافیک فوق العاده زیبا و تکنولوژی پیشرفته اندروید، شما را با افکت های تیراندازی واقع گرایانه و خیره کننده در گیم پلی های مختلف شگفت زده می کند. داده های بیشتری را ذخیره کنید و بازی های آفلاین انجام دهید!

قبل از شروع یک ماموریت، بازیکنان می توانند انتخاب کنند که از کدام سلاح زامبی کش استفاده کنند. بازیکنان می‌توانند مسلسل‌هایی را با بیش از ده‌ها سلاح مختلف مانند AK-47، تفنگ‌های تک تیرانداز، تفنگ‌هایی با صدا خفه‌کن و بسیاری دیگر انتخاب کنند.

بازی اکشن شکارچی زامبی ZOMBIE HUNTER: Offline Games یکی از برترین بازی‌های زامبی با سیستم‌های تسلیحاتی متنوع مانند تیرانداز از خفا، تفنگ سایبری، تفنگ تپانچه، کمان، مسلسل و غیره است. در این بازی آفلاین اعتیاد آور اسلحه بگیرید، انگشت خود را روی ماشه نگه دارید و برای محافظت از زندگی خود تیراندازی کنید.

آپدیت ZOMBIE HUNTER: Offline Games تست شده و سالم اندروید را همیشه می توانید از APKTOPS با لینک مستقیم دانلود کنید.