جدید

دانلود Coino PRO – All Crypto v3.2.1 برنامه قیمت ارز دیجیتال

Coino PRO – All Crypto یک ردیاب بی‌درنگ بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال است. تمام ارزهای رمزنگاری شده، از جمله بیت کوین، اتریوم، ریپل، لایت‌ کوین و بیش از 10000 آلتکوین را ردیابی کنید. از Coino برای دریافت آخرین قیمت ارزهای دیجیتال، اخبار و نمودارهای بازار استفاده کنید.

نمایش قیمت آنی ارزهای دیجیتال، نمایش هشدار تغییر قیمت ارز، مبدل قیمت رمز ارز ها، نمایش قیمت ارز به فیات از امکانات اصلی این برنامه است.

برنامه Coino PRO پولی است و آخرین نسخه کرک شده آن را می توانید از APKTOPS دانلود کنید.

آپدیت

دانلود Investing Pro v6.11.5 برنامه اخبار و قیمت بازار‌های مالی

دانلود برنامه Investing Pro نسخه پرمیوم جهت دریافت اخبار و قیمت‌ و نمودار انواع بازار‌های مالی

نسخه فول آنلاک با تمام قابلیت ها

همانطور که میدانید روزانه میلیون ها نفر از مردم با استفاده از برنامه Investing Pro به شبکه جهانی Investing.com می پیوندند تا بتوانند همچنان در بازارهای مالی جهانی پا برجا و پیروز باقی بمانند. این برنامه کاربردی مجموعه ای از ابزارهای مالی، که در طیف وسیعی از ابزارهای جهانی و محلی هستند را پوشش می دهد. به عبارت دیگر این برنامه جالب یک مرکز خرید برای معامله گران و سرمایه گذاران بزرگ جهان است.

جدید

Symbolab – Math solver v9.0.1 دانلود نسخه پرو نرم افزار حل معادلات ریاضی

مناسبت برای دانش آموزان و دانشجویان جهت تمرین و آمادگی برای امتحانات

اپ Symbolab  یک معلم خصوصی ریاضی برای شما میباشد که نه تنها مسئله ریاضی وارد شده شما را حل میکند، بلکه به صورت مرحله به مرحله روش حل آن را نیز توضیح میدهد. این نرم افزار طیف وسیعی از معادلات و فرمول های ریاضی از جمله انتگرال گیری، مشتق گیری و … را انجام میدهد. این نرم افزار در دل خود بانکی از روش حل معادلاتی را دارد که نرم افزار ها و ماشین حساب های مهندسی و تخصصی دارند.

ویژگی های برنامه:

  • دارا بودن روش حل معادله حل شده
  • ساپورت کردن طیف وسیعی از حیطه های ریاضی
  • مناسب برای آموزش دانش آموزان و دانشجویان