آپدیت

Bluelight Filter v4.7.2 برنامه فیلتر نور آبی و مراقبت از چشم

دانلود نسخه پچ شده و جدید برنامه بلو لایت فیلتر Bluelight Filter for Eye Care برای اندروید

فیلتر نور آبی نرم افزاری ضروری برای تمامی گوشی ها و تبلت ها
پشتیبانی از زبان فارسی
زبان فارسی با منو فارسی گوشی فعال می شود 

با چشمان خود مهربان باشید …

اگر به صورت مداوم با گوشی و تبلت خود کار می کنید حتما متوجه این موضوع شده اید که براق بودن بیش از حد نور صفحه باعث خستگی چشم شما می شود. این امر به دلیل وجود بیش از حد نور آبی در صفحه نمایش رخ می دهد.نرم افزار Bluelight Filter for Eye Care با کاهش رنگ آبی در صفحه نمایش باعث می شود تا چشم شما کمتر خسته شود و فشار کمتری به چشم ها بیاید.

آپدیت

دانلود Lock Me Out Premium v7.0.3 برنامه ترک اعتیاد به گوشی

دانلود جدیدترین نسخه برنامه ترک اعتیاد به گوشی Lock Me Out App Blocker پرمیوم اندروید

گوشی های اندرویدی به عنوان بخش بزرگی از زندگی ما قرار گرفته اند و هر کاربری در طول روز ساعات بسیاری را در گوشی خود سپری می کند. اما برای بسیاری این استفاده بیشتر از حد معقول شده و به عنوان یک اعتیاد مطرح می شود. برنامه Lock Me Out: App Blocker به شما این امکان را می دهد تا بتوانید اعتیاد خود را به گوشی هوشمند ترک کنید.

آپدیت

دانلود Sleep Cycle v4.22.35.6746 برنامه آنالیز سیکل خواب و آلارم

دانلود جدیدترین نسخه برنامه آنالیز سیکل خواب و آلارم Sleep Cycle alarm clock اندروید

برنامه Sleep Cycle alarm clock یک ابزار بسیار کاربردی است که با استفاده از ان می توانید خواب خود را انالیز کرده و در بهترین زمان از خواب بیدار شوید. خواب یکی از مهم ترین کار هایی است که در طول شبانه روز باید انجام دهید. خواب شبانه از همه مهم تر می باشد و افراد بسیار زیادی ان را با کیفیت بسیار بالا تجربه می کنند.

بیدار شدن در بهترین زمان نیز فاکتور مهمی است و می تواند در کم تر شدن زمان روند خارج شدن از رخت خواب به شما کمک کند. این ابزار بسیار کاربردی به شما امکان آنالیز سیکل خواب و آلارم را می دهد. شما با گذاشتن گوشی در کنار خود هنگام خواب به برنامه این امکان را می دهید تا بر اساس فاکتور های مختلف مانند تولید صدا و یا حرکات هنگام خواب میزان عمیق بودن خواب شما را بسنجد و مورد انالیز کامل قرار دهید.

آپدیت

دانلود Fitify Fitness v1.33.3 برنامه ورزش در خانه بدون تجهیزات

دانلود جدیدترین نسخه برنامه ورزش در خانه – بدون تجهیزات Fitify Workouts & Plans

برنامه Fitify Workouts & Plans یک برنامه بسیار مناسب برای برنامه ریزی و انجام تمرینات ورزشی می باشد که با استفاده از آن می توانید به آب کردن چربی ها و یا ساختن عضله ها مشغول شوید. ورزش کردن در طول روز یکی از جدی ترین پیشنهاد های افراد متحصص می باشد تا بدین وسیله بتوان بدن را در اماده ترین وضعیت قرار داد. اما یکی از فواید ورزش اب کردن چربی ها و یا ساختن عضله ها می باشد که برای افراد مختلف می تواند بسیار مناسب باشد. با استفاده از این برنامه می توانید به ورزش های روزانه ی خود نظم و ترتیب بسیار خوبی بدهید و همچنین به تعداد زیادی تمرینات مختلف ورزشی دسترسی پیدا کرده و موارد مناسب را انجام دهید.

Fitify: Fitness, Home Workout به شما کمک می کند فقط با استفاده از تمرین با وزن بدن (بدون تجهیزات!) حرکات ورزشی را در خانه انجام دهید. با این حال، قستمی از برنامه تمرین با ابزار‌های ورزشی را نیز پوشش می دهد. نظیر کتل بل، تی آر ایکس، بوسو، توپ سوئیسی ،توپ پزشکی، باند مقاومت، دمبل ،هالتر، غلتک فوم و میله بارفیکس.

آپدیت

دانلود Seven 7 Minute Workout v9.15.06 برنامه تمرینات ورزشی 7 دقیقه

دانلود جدیدترین نسخه پرمیوم برنامه تمرینات ورزشی در خانه Seven – 7 Minute Workout اندروید

بهترین اپ تمرینات ورزشی و کششی در خانه بدون نیاز به وسایل ورزشی

رسیدن به تناسب اندام اصلا کار راحتی نیست و نیاز به تمرین زیاد دارد. همچنین حرکاتی که برای تمرین انجام می دهید نیز خیلی مهم است و باید اصولی انجام شوند. برنامه Seven – 7 Minute Workout در این زمینه به یاری شما می آید.این برنامه به شما کمک می کند تا به آسانی تمرینات ورزشی را در خانه بدون هیچ وسیله‌ای انجام دهید. به جای خستگی اوقات مفرح و تمرینات ورزشی مفید و اصولی داشته باشید. Seven Pro بر اساس آخرین تحقیقات صورت گرفته به شما حرکاتی را پیشنهاد می دهد که بیشترین تاثیر مثبت را دارند و همچنین در کمترین زمان ممکن انجام می شود. تنها کافیست هدف خود و همچنین سطح مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید و بقیه ی چیز ها را به برنامه بسپارید.

نسخه جدید و پرمیوم اپ تمرینات ورزشی در خانه 7 دقیقه Seven – 7 Minute Workout پرو را می توانید از APKTOPS دانلود کنید.

جدید

Balance: Meditation & Sleep v1.62.0 بالانس بهترین اپ مدیتیشن و تنظیم خواب

Balance: Meditation & Sleep بهترین اپ مدیتیشن، کاهش استرس و تنظیم خواب برای اندروید است. با استفاده از تمرینات اپلیکیشن بالانس می‌توانید سبک زندگی خود را بهبود بخشید. Balance براحتی می‌تواند نقش یک مربی حرفه ای مدیتیشن را برای شما ایفا کند. هر چقدر بیشتر با این برنامه کار کنید تاثیر آن بیشتر خواهد بود.

مراقبه‌های روزانه Balance در برنامه‌های 10 روزه سازماندهی شده‌اند که مهارت‌های مدیتیشن اساسی را در راستای اهداف و نیازهای شما آموزش می‌دهند. شما کشف خواهید کرد که چگونه هوشیاری را به روز خود بیاورید، تمرکز خود را در میان عوامل حواس پرتی افزایش دهید، خواب خود را بهبود بخشید، اضطراب را کاهش دهید و در لحظات استرس آرامش عمیقی پیدا کنید.

آپدیت

دانلود Twilight Pro v13.0 برنامه تنظیم نور آبی و صفحه نمایش در شب

دانلود برنامه فیلتر نور آبی و تنظیم نور صفحه نمایش در شب Twilight Pro

بهینه سازی نور صفحه گوشی در شب ها جهت مراقبت از چشم

بسیاری از ما شب ها قبل از خواب معمولا از گوشی خود برای فرستادن پیام، وبگردی، مشاهده تصاویر، گوش دادن به موزیک و … استفاده می کنیم. به ویژه با عرضه برنامه های مسنجری مانند تلگرام استفاده از گوشی در شب بسیار افزایش یافته است و کاربران بیش از خوابیدن ساعاتی را به استفاده از چنین برنامه هایی می گذارند. اما جالب است که بدانید صفحه نمایش موبایل نوری از خود عرضه می کند که باعث می شود خواب آلودگی از ذهن شما دور شده و به این ترتیب احساس خستگی نکنید. به طبع این مشکل بزرگی است که باعث خواهد شد شب ها تا دیر وقت بیدار بمانید و احساس خستگی نکنید در حالی که واقعا خسته اید!