آپدیت

Coptic Reader v2.80 دانلود نسخه پرو برنامه آشنایی با کلیسای کاتولویک ارتودوکس

زبان این کتاب انگلیسی و عربی میباشد

Coptic Reader افرادی که علاقه به رشته و زمینه ادیان دارند و یا قصد جست و جو در منابع کلیسای کاتولیک ارتودوکس را دارند، بوسیله این برنامه میتوانند به متون ادبی، مذهبی، شعر ها، ترانه ها، خدمات و … این کلیسا دسترسی پیدا بکنند. این نرم افزار به شکلی پویا متناسب با نیایش های روزانه متونی ادبی و بخشی هایی از کتاب مذهبی مسیحی را به نمایش میگذارد. متناسب با دستورات این مذهب، این نرم افزار یک برنامه هدفمند برای فعالیت های فرد را ارائه میدهد.

ویژگی های برنامه:

  • متن کامل کتاب Bible
  • کتاب شعر ها
  • نیایش ها
  • مراسم های خاکسپاری
  • و …
جدید

دانلود تقویم اذان گو چَندُم برای اندروید نسخه جدید

? برنامه برگزیده کافه بازار

? نکته مهم: برای تنظیم دقیق تاریخ قمری میتوانید از بخش تنظیمات بخش تنظیم تقویم اسلامی نسبت به تنظیم تاریخ قمری اقدام کنید

تقویم چَندُم برنامه ای جدید از استودیوی گروه برنامه نویسی کینگ روید برای کاربران دستگاه‌های اندرویدی است. تقویم اذان گوی چندم، این امکان را برای کاربران فارسی‌ زبان فراهم می‌آورد تا بتوانند کلیه رویدادهای تقویم را در نمایی زیبا مشاهده کرده و برنامه‌ریزی روزانه، هفتگی و ماهانه خود را با آن انجام دهند. تقویم اذان گوی چندم امکانات گسترده‌ای را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد که از جمله آنان می‌توان به نمایش تقویم هجری شمسی، قمری و میلادی همراه با تمامی رویدادهای روزانه آن‌هاست. علاوه بر این، تقویم چندم را باید یک جعبه ابزار مذهبی جامع به حساب آورد که اوقات شهری صدها شهر مختلف داخلی و خارجی را به طور دقیق به نمایش می‌گذارد.

تقویم چندم قادر است اوقات شرعی را متناسب با محل زندگی وی به نمایش بگذارد. یکی دیگر از امکانات محبوب تقویم چندم، توانایی پخش اذان و همچنین نمایش متن آن است. علاوه بر این‌ها، تقویم چندم قادر است جهت قبله را در هر موقعیت مکانی به شما نمایش داده و شما را نسبت به مناسبت‌های مختلف تقویم در روزهای مختلف آگاه سازد. هم اکنون می توانید نرم افزار تقویم چَندُم برای اندروید را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

✅ نمایش اوقات شرعی بیش از 1300 شهر داخلی و بیش از 500 شهر خارجی

✅ امکان انتخاب شهر بصورت خودکار براساس موقعیت جغرافیایی

قابلیت پخش اذان و متن اذان

تقویم اذان گو چندم با داشتن صدای قاری های برتر و دیتابیس قوی از اذان ها به شما این امکان را میدهد بخش آذان را کامل شخصی سازی کنید نسبت به سلیقه خود

پخش هشدار قبل از اذان

هشدار قبل از اذان برای اطلاع از . رسیدن وقت نماز گذاشته شده که به درخواست کاربران عزیز بود

✅ قبله نما و نمایش قبله

قبله نما یک ابزار بسیار کاربری بوده که همیشه در سفر ها و مهمانی ها ما به آن نیاز داریم که بتوانیم قبله را برای نماز پیدا کنیم.

✅ تبدیل تاریخ شمسی،میلادی و قمری به یکدیگر

مبدل تاریخ ها هم یک ابزار بسیار کاربری بوده که ما سعی کردیم همه این موارد را در یک برنامه در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

✅ نمایش اوقات شرعی،تاریخ و مناسبت ها

در تقویم چندم میتوانید اوقات شرعی , تاریخ و مناسب ها را مشاهده کنید و برای هر مناسب یک یاد آور تنظیم کنید.

بهترین های اندروید دانلود رایگان نرم افزار اندروید و بازی اندروید