جدید

دیجیاتو لیست مهم ترین اتفاقات حوزه فناوری و ارتباطات در سال ۹۷ را منتشر کرد

سال۹۷ را می‌توان سالی پر ماجرا برای حوزه فناوری و ارتباطات دانست. بروز تب سایت‌های شرط‌بندی و یک ساله شدن طرح رجیستری و اختلالاتی در اینترنت کشور شاهد بودیم، تنها بخشی از خبرهایی بود که در دیجیاتو با آن برخورد داشته‌اید. در این مطلب بخشی از این اتفاقات را با هم مرور می‌کنیم.

جدید

۵ کاری که باید در سال ۹۸ برای کسب و کارمان انجام دهیم

کم کم داریم به انتهای سال ۹۷ نزدیک میشیم …

دنیا در حال تغییره و اگر ما هم همزمان با تغییرات دنیا خود را منطبق نکنیم یا کسب و کار خود را با آن سازگار نکنیم – دیری نمی گذره که از گردونه رقابت خارج می شیم.

حالا در این مقاله می خواهیم ۵ تا از مهم ترین مسائلی که باید سال آینده حتما به اون ها تو کسب و کار خودمون توجه کنیم را با هم بررسی کنیم.

جدید

مروری بر بهترین فیلم و سریال های 2019

سال 2019 از سال های تکرار نشدنی در تاریخ سینما محسوب می شود. در این سریال فیلم های بلاک باستر زیادی اکران می شوند. برخی از این بلاک باسترها فیلم های جدید هستند و برخی دیگر دنباله، پیش درآمد و یا ریبوت فیلم های قبلی هستند. برای مثال فیلم های جان ویک: بخش 3 – پارابلوم و سرزمین زامبی ها: دابل تپ دنباله فیلم های قبلی خود هستند. در این سال آثار مهمی همچون شیرشاه، دامبو و علاءالدین با استفاده از تکنولوژی CGI بازسازی شده اند که همگی متعلق به والت دیزنی هستند. این کمپانی فیلمسازی بلند آوازه علاوه بر بازسازی های ذکر شده، قرار است داستان اسباب بازی 4، فروزن 2، آرتمیس فاول و همچنین فیلم مالیفیسنت: معشوقه شیطان را در این سال اکران شود.

البته این تمام ماجرا نیست! این کمپانی همچنین سه فیلم از دنیای سینمایی مارول و همچنین قسمت جدید جنگ ستارگان که هنوز عنوان مشخصی ندارد را برای اکران در این سال آماده کرده است. کمپانی های فیلمسازی دیگر مانند یونیورسال پیکچرز، فاکس قرن بیستم، کلمبیا پیکچرز، برادران وارنر و سونی اینترتینمنت هم بیکار ننشسته اند و فیلم های بسیار بزرگی برای اکران دارند. کمپانی یونیورسال امشال چندین فیلم ترسناک از جمله فیلم های “ما / Us”، “روز مرگت مبارک 2” و “ما / Ma” را برای اکران دارد. فیلم های ترسناک دیگری همچون قبرستان حیوانات خانگی، نفرین لیورونا، آن: قسمت دوم، آنابل 3، برایت برن، دکتر اسلیپ و غیره در این سال منتشر می شوند. بهتر است که فیلم های ترسناک را با زبان اصلی و با استفاده از زیرنویس فارسی تماشا کنید. چون در این فیلم ها، موسیقی فیلم به طور کامل حفظ می شود و فیلم بهتر می تواند شما را دچار تعلیق کند.

جدید

چاپ عکس روی قاب گوشی

چاپ دیجیتال و انواع آن

چاپ دیجیتال یک روش برای تبدیل کردن عکس های دیجیتال به نسخه های چاپی است. این مدل از چاپ حالا خیلی طرفدار پیدا کرده است و بسیاری از کار ها را به راه انداخته و به جلو برده است. این نوع چاپ بسیار سریع تر از چاپ معمولی عمل می کند و دلیل آن عدم استفاده از پلیت های چاپی در مراحل آماده سازی است.

این نوع از چاپ انواع گوناگونی دارد و به شیوه های مختلف قابل انجام است؛ در اکثر این انواع جوهر همانند شیوه های معمول و سنتی چاپ در داخل کاغذ نفوذ نمی کند ؛ بلکه یک لایه ی نازک و واضح روی سطح های چاپی ایجاد می کند که بسیار شفاف و محکم است و تمام جزئیات را کامل نشان می دهد. با استفاده از این نوع چاپ، شاهد آن هستیم که چاپ عکس روی قاب گوشی هم امکان پذیر شده است.

انواع چاپ دیجیتال

 روش جوهر افشان

 شناخته ترین روشی که  در کشور ما برای چاپ دیجیتال وجود دارد روش جوهر افشان است. این مدل از دستگاه های چاپ شبیه به پرینتر های جوهر افشان های معمولی در ابعاد صنعتی هستند و با عملکرد گسترده دستگاه های چاپ عمل می کنند. انواع دستگاه و ابزار مختلفی در این دسته قرار دارند. نحوه ی کار سیستم جوهرافشان نیز به این گونه است که اطلاعات دیجیتال را به وسیله ی مرکب‌ های مایع به طور مستقیم روی کاغذ به جا می گذارد. این جا نیازی به محمل میانی برای انتقال تصاویر نیست و مرکب به طور مستقیم توسط یک هد روی سطح چاپی می نشیند، این روش اصلی ترین روش چاپ دیجیتال شناخته می شود.

نازل رنگ ‌پاش این دستگاه به طور کامل دیجیتالی است و تنها از دو فرمان بپاش و نپاش پیروی می کند. خروجی چاپ به روش جوهر افشان بیشتر از سایر روش های چاپی ، که عوامل مختلفی روی کیفیت چاپ آن ها اثر می گذارد ، مانند محمل چاپی ، تعادل آب و مرکب و … قابل کنترل است. محدودیت این روش سرعت پایین است که نمی توان آن را برای نسخه هایی که نیاز به چاپ تعداد زیاد دارند به کار برد. متخصصان چاپ که از این چاپ استفاده می کنند ، باید کیفیت جوهر دستگاه را به صورت مداوم بررسی کنند و از عدم اتمام آن اطمینان حاصل کنند. از این نوع چاپ در چاپ پیکسل یا عکسهای داخل موبایل با کیفیت بالا استفاده می شود.

روش دیجیتال نوری یا پرتویی

 در روش چاپ نوری که از پر کاربرد ترین روش ها است ؛ تصویر مورد نظر را از طریق تابش پرتو های نوری روی کاغذ های ویژه ی حساس به نور ایجاد می کند. دستگاه‌های با این قابلیت و ویژگی را Photo Lab می گویند. این ها در لابراتور های عکاسی استفاده می شوند. این دستگاه ها کیفیت چاپی بسیار بالایی دارند. مشکلی که این دستگاه‌ ها دارند دو مرحله ‌ای بودن چاپ و ظهور است که در دستگاه ‌های امروزی به صورت اتوماتیک در داخل دستگاه انجام می شود.

روش الکترو فتوگرافی

در روش الکترو فتوگرافی مرکب جامد پودری یا مایع استفاده می شود.

 روش تونری یا جامد پودری به این صورت است که اساس آن از طریق باردار کردن درام چرخانی توسط شعاع نور لیزر ، تشکیل تصویر به وسیله ی مرکب‌ های پودری با نام تونر و ذوب شدن این تونر ها روی سطح کاغذ ، اتفاق می افتد.

روش دیجیتال مرکبی یا مایع هم این طور است که از مرکب‌ های رنگی استفاده می کند. برای کار های با تیراژ بالا روش مناسبی است. خروجی این دستگاه‌ ها کیفیت بسیار بالایی دارد ولی پیچیدگی تکنولوژی در این نوع دستگاه ‌ها باعث شده است که همانند سیستم‌ های تونری گسترده نباشند.

 روش حرارتی

در روش حرارتی به کاغذ حساس به حرارت نیاز است. حرارت ناشی از لیزر و یا ماتریس های حرارتی فعل و انفعالات شیمیایی بر روی سطح کاغذ حساس ایجاد می کنند و  رنگ و تصویر را روی کاغذ بر جا می گذارند. استفاده از این روش در دستگاه ‌های کوچک تک رنگ رایج است که متداول ‌ترین آن ها دستگاه‌ های فکس هستند. در این زمان خیلیاز این شیوه برای چاپ استفاده نمی کنند.

  مارکر های لیزری

 این شیوه ی چاپ دیجیتال برای صنایع تولیدی یک روش خاص می باشد. این دستگاه‌ ها با قابلیت کاربردی برای درج اطلاعات روی خط تولید محصولات ، طرفداران بی اندازه ای را در صنایع تولیدی پیدا کرده اند. در مارکرهای لیزری اشعه ی لیزر با سوزاندن و ایجاد کردن گرما و حرارت تصویر را به روی سطح مورد نظر ایجاد می کند. این دستگاه ‌ها از سرعت بالایی برخوردار هستند و استفاده از آن ها هزینه ی بالایی را نیاز دارد.

 روش تصعید رنگ

 روش تصعید رنگ به نوعی شبیه به روش حرارتی است و کیفیت و سرعت مناسبی دارد. در دستگاه‌ های تصعید رنگ  مواد رنگی به روی سلفون ‌هایی قرار دارد که پرتو های مختلف مثل لیزر و یا ماتریس ‌های حرارتی‌ باعث می شوند رنگ از روی نوار های سلفون بخار شود و بر روی کاغذ ثبت شود. کیفیت چاپ این دستگاه ها خوب است به گونه ای که باعث رواج آن ها در عکاسی شده است.شاید چاپ عکس روی لیوان را دیده باشید ، این چاپها به روش تصعیدی انجام شده اند. ابعاد چاپی کوچک‌ است و دستگاه های آن قیمت مناسبی دارد اما هزینه ی چاپ توسط آن بسیار گران است. در این روش امکان چاپ روی کاغذ های متنوع وجود دارد و در گذشته هم برای بنر های تبلیغاتی به کار برده می شد.

جدید

ساخت اپلیکیشن اندروید به روشی مدرن (نکات مهم از کنفرانس Google I/O)

هر ساله کنفرانس معروف گوگل باعث میشود تا برنامه نویسان اندورید برای توسعه ی برنامه هایشان بروزرسانی شوند. از ایده های جذاب در کنفرانس اخیر گوگل که بسیار جذاب بود، می توان به روش های کدنویسی مدرن اشاره نمود. مدرن در اینجا به معنای بهتر، سریعتر و ساده تر می باشد   . همچنین برای یادگیری برنامه نویسی در اندروید می توانید در دوره آموزش اندروید مشهد ثبت نام کنید.

در کنفرانس اخیر گوگل صحبت از ابزارهای جدید برای ردیابی و حافظه، نگاه کوتاه به کتابخانه Kotlin و KTX، و نکاتی برای لایه بندی ها ، کامپوننت Jetpack ،  چرخه عمر ،  بهترین نمونه های برنامه نویسی و رویکردهای جدید معماری بود.

جدید

نمونه سوالات آیین نامه اصلی بسته طلایی

یکی از بهترین بسته های نمونه سوالات آیین نامه اصلی ویژه متقاضیان گواهینامه رانندگی بسته طلایی است.

بسته طلایی نمونه سوالات آیین نامه اصلی شامل تعداد بسیاری زیادی نمونه سوالات آزمون آیین نامه اصلی با جواب تستی با جواب است.

دانلود بسته طلایی سوالات آیین نامه اصلی

برای دانلود بسته طلایی می توانید به سایت https://questions-driving-regulations.com مراجعه کنید و سوالات امتحان آیین نامه اصلی را مرور کنید و خود را برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی آماده نمایید. برای دانلود بسته طلایی میتوانید بر روی لینک زیر نیز کلیک کنید.

سوالات آیین نامه اصلی بسته طلایی

قبولی 100 درصد در آزمون آیین نامه اصلی

آیا قبولی 100 درصد در آزمون آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی امکان پذیر است ؟

یکی از مهمترین نکاتی که برای آمادگی در آزمون آیین نامه اصلی نیاز است شما به آن توجه کنید خواندن نمونه سوالات آیین نامه است.

نمونه سوالات آیین نامه تاثیر بسیار زیادی در قبولی شما در بار اول دارد. سعی کنید نمونه سوال های آیین نامه را چندین بار بخوانید و از خود در شرایط مختلف با سوال های گوناگون تست بگیرید.

برخی از نمونه سوالات آیین نامه اصلی بسته طلایی تستی

۱- حداکثر سرعت در جاده های اصلی:

الف) در روز ٨٠ کیلومتر – شب ٩٠ کیلومتر

ب) در روز ٩٠ کیلومتر – شب ٨۵ کیلومتر

ج) در روز ٩۵ کیلومتر – شب ٨۵ کیلومتر

د) در روز ٨۵ کیلومتر – شب ٩۵ کیلومتر

۲- کاربرد روش دو ثانیه برای چیست؟

الف) محاسبه زمان

ب) تخمین مسافت خودرو با وسیله جلویی

ج) تست موتور

د) مورد 1 و 3

۳- در چند متری ورودی تونل ها، سبقت گرفتن ممنوع است؟

الف) 180 متری

ب) 150 متری

ج) 200 متری

د) 100 متری

۴- استفاده از چراغ های رنگارنگ و چشمک زن در وسایل نقلیه … ؟

الف) ممنوع است مگر با اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح.

ب) محدودیتی ندارد.

ج) مجاز است.

د) در معابر شهری ممنوع نیست.

۵- در چه فاصله ای از تقاطع و میادین توقف وسایل نقلیه ممنوع است؟

الف) 20 متری

ب) 15 متری

ج) 30 متری

د) ٢۵ متری

۶- کدامیک از پاسخ های زیر در خصوص نقص در سیستم جلو بندی و یا شکستگی آن صحیح می باشد؟

الف) تایر های عقب خودرو ساییده میشود.

ب) مصرف سوخت افزایش میابد.

ج) هدایت و کنترل خودرو از دست راننده خارج میشود.

د) رادیاتور خودرو جوش می آورد.

۷- کدامیک از موارد زیر در خصوص عبور از روی خط آهن صحیح میباشد؟

الف) در حین عبور از خط آهن بایستی دنده خودرو را از دنده سبک به دنده سنگین تغییر داد.

ب) در حین عبور از خط آهن بایستی از تعویض دنده خودداری نمود.

ج) در حین عبور از خط آهن دنده خودرو را از دنده سنگین به دنده سبک تغییر داد.

د) قبل از رسیدن به خط آهن باید سرعت را افزایش داده و با سرعت از خط آهن عبور نمود.

8- در راه هایی که مسیر حرکت وسایل نقلیه به علت وجود موانع ثابت اعم از وسایل نقلیه پارک شده، مصالح ساختمانی، اشیا، عملیات عمرانی، حفاری و خرابی راه بسته و یا برای عبور از مسیر مجاز کافی نباشد، حق تقدم عبور با وسیله ای است که …

الف) به سمت راست گردش میکند.

ب) مسیر عبور آنها باز یا سهم عبور بیشتری را دارا میباشد.

ج) به طور مستقیم و در سمت و مسیر مجاز حرکت میکند.

د) مسیر عبور آنها بسته یا سهم کمتری را دارا میباشد.

۹- رنگ سیاه و سفید در علائم راهنمایی به چه معناست؟

الف) راهنمای اماکن مذهبی و اخباری

ب) اخباری و گردشگری

ج) دستوری و راهنمای مسیر در سایر راه ها

د) هیچکدام

۱۰- ساییدگی نامتوازن یا بیش از حد لاستیک ناشی از کدام مورد زیر است؟

الف) تنظیم نبودن فرمان، عدم تنظیم چرخ ها و ترمزها

ب) میزان نبودن باد چرخ ها

ج) سرعت بیش از حد

د) تاب داشتن گاردان

۱۱- چه عاملی می تواند میزان خطر ناشی از آسیب دیدگی گردن را در موقع تصادف کم کند؟

الف) صندلی مجهز به بالشتک هوا

ب) وجود پشتی مناسب پشت سر و تنظیم شده

ج) وجود پشتی مناسب

د) ترمزهای ضد قفل

۱۲- در سربالائی (راه دارای جدول است) هنگام توقف  (پارک) فرمان به کدام سمت باید چرخانده شود؟

الف) باید فرمان به چپ (خلاف جهت عقربه های ساعت) چرخانده شود.

ب) باید فرمان به راست (جهت عقربه های ساعت) چرخانده شود.

ج) فرمان مستقیم نگاه داشته می شود.

د) تمام موارد بالا صحیح است.

۱۳- بی توجهی به علائم و مقررات رانندگی نشان:

الف) عدم توانایی و صلاحیت رانندگی است.

ب) عدم آمادگی لازم است.

ج) شتاب و عجله بیهوده است.

د) عدم سواد کافی است.

۱۴- هوای گرم بر کدام قسمت از خودرو اثر می گذارد؟

الف) سرنشینان خودرو

ب) آمادگی راننده در کنترل خودرو

ج) باد لاستیک و دمای موتور

د) ترمزها

۱۵- به پلیس مدرسه نزدیک می شوید چه عملی انجام می دهید؟

الف) قبل از توقف به کودکان اشاره می کنید که عبور کنند.

ب) توقف کرده و به کودکان اجازه عبور می دهید.

ج) تنها اگر کودکان در حال عبور از خط کشی عابر پیاده هستند توقف می کنید.

د) با سرعت عبور می کنید.

۱۶- علائم هشدار دهنده برای خطر به چه شکلی ترسیم می گردند؟

۱) هشت گوشه

۲) دایره ای

۳) لوزی شکل

۴)  مثلث

۱۷- در راه های شیب دار کوهستانی که در آنها عبور دو وسیله نقلیه کنار هم مشکل می باشد، حق تقدم عبور با کدام است؟

۱) وسیله نقلیه ای که در سرازیری در حال حرکت است.

۲) حق تقدم با وسیله نقلیه سبک می باشد

۳) وسیله نقلیه ای که در سربالایی در حال حرکت است.

۴)  حق تقدم با وسایل نقلیه سنگین است.

۸- خط ممتد، دوبله، مقطع، هاشور، زیگزاگ، انواع خطوط … هستند.

الف) عرضی

ب) طولی

ج) 1 و 2

د) ترکیبی

منبع:

نمونه سوالات آئین‌ نامه اصلی

 

جدید

هیجان‌ انگیزترین تورهای خارجی برای نوروز ۹۸

در اینجا به معرفی چند مقصد گردشگری با تور‌های آژانس مقتدرسیر پرداخته ایم. مقاصدی که سفر به آنها راحت است و پیچدگی اخذ ویزا را هم ندارد. در روز‌های باقی مانده سال یا حتی برای نوروزتان به سفر‌های زیر هم می‌توانید فکر کنید.

دیدن زیبا‌ترین کشور‌ جنوب آسیا با تور مالزی

تور مالزی به صورت ترکیبی و متنوع برنامه‌ریزی‌ شده است تا گردشگرانی که علاقه به اقامت در هتل‌های ساحلی زیبا دارند هم بی‌نصیب نمانند این کشور با داشتن شهر‌های گردشگری پنانگ و لنکاوی مقصد مناسبی برای سفر‌های رمانتیک برای زوج ها است.

در این روزها هوای کوالالامپور برای سفر بسیار مناسب است و دمایی حدود ۳۰ درجه دارد می‌توانید در خیابان‌های زیبایش قدم بزنید و با برج‌های پتروناس عکس یادگاری بگیرید.
تور‌ها با پرواز ماهان برنامه‌ریزی شده و به صورت مستقیم گردشگران را به فرودگاه بین‌المللی کوالالامپور می‌رسانند. گردشگران از فرودگاه به همراه ترنسفر‌های فرودگاهی آژانس به هتل می‌رسند.
تور‌های ترکیبی آژانس مقتدر سیر انتخاب خوبی است چند روزی را در کوالالامپور بمانید و در KLCC  خرید کنید و با گشت شهری آژانس از معبد معروف باتو کیوز دیدن کنید و با مجسمه طلایی آن عکس یادگاری بگیرید. البته دیدن کوالالامپور به شدت زیباست اما نمی‌توان از زیبایی‌های  لنکاوی یا پنانگ گذشت برای چند شب آخر اقامت در هتل های ۴ و ۵ ستاره این جزیره ها استراحت کنید و اوقات خوشی را داشته باشید.

هتل‌های مالزی استاندارد‌های بالایی دارند در کوالالامپور می‌توانید هتل های ۳ و ۴ ستاره را هم بررسی کنید و بسته به محل و کیفیت خدمات انتخاب کنید اما برای روز‌های اقامت در کنار ساحل حتما از میان هتلهای خوب ۴ ستاره و ۵ ستاره انتخاب کنید.
مالزی مقصد مناسبی برای همه خانواده‌ها و جمع‌های دوستانه است برای سفر‌ در تعطیلات عید هم انتخاب بسیار خوبی است با کارشناسان آژانس مقتدر سیر تماس بگیرید و در مورد تور مالزی نوروز 98 نیز اطلاعات کسب کنید.

اقامت در سواحل دریای اژه با تور بدروم 

 با تور بدروم وارد یکی از زیبا‌ترین شهر‌های ترکیه می‌شوید شهری سنگفرش که از ساحل تا بلندی‌های تپه‌های اطراف امتداد یافته، با دیوارهایی سفید و آبی که از ساعت ها قدم زدن در میان کوچه‌پس‌کوچه هایش خسته نمی‌شوید.
درخیابان‌ها و بازار‌هایش قدم بزنید در زوایای زیبایی از خانه‌ها با طاقچه‌های گل‌کاری شده عکاسی کنید و دریای زیبای اژه را پیش رویتان ببینید. در کافه‌های ساحلی استراحت کنید و به همراه همسفرتان از میان وعده ها و نوشیدنی های خوش طعم ترکی لذت ببرید.

بدروم به داشتن هتل‌های با کیفیت و لوکس معروف است معمولا دارای خدمات سرو غذای تمام وقت هستند نمی‌شود در این روز‌ها سفر بدروم بدون داشتن هتل استخر دار کامل نمی‌شود معمولا این هتل‌ها استخرهای چهار فصل با منظره‌های زیبا دارند، به لیست هتل‌های آژانس توجه کنید و از میان هتل‌های خوب پیشنهادی انتخاب کنید.

تورها دارای ترنسفر های فرودگاهی و همین طور گشت شهری هستند و دیدنی‌های مهم بدروم را از جمله قلعه سنت پیتر را از نزدک می‌بینید.
این سفر برای خانواده‌هایی که فرزندان کوچک دارند هم بسیار مناسب است می‌توانند هتل‌هایی که بخش‌های خوبی برای تفریح کودکان دارد را انتخاب کنند و از هتل مانی‌های طولانی هم لذت ببرند.
سفر به بدروم بدون نیاز به ویزا است و با پرواز‌های ایران ایر و قشم ایر به فرودگاه بین‌المللی میلاس اجرا می‌شوند. چند روزی را تعطیل کنید و برای دیدن این شهر زیبای ساحلی و لذت بردن از غذاهای لذیذ ترکی سفر کنید. برای رزرو پرواز و هتل با کارشناسان آژانس مقتدر سیر تماس بگیرید.

 سفر به شهر امیر نشین با تور دبی

تور دبی در این روزهای زمستانی بهترین سفر است و در هتل‌های زیبای چهار و پنج ستاره دبی اقامتی شاهانه را تجربه می‌کنید. هتل‌های پیشنهادی آژانس مقتدر سیر همگی دارای صبحانه‌های مفصل عربی هستند و از امکانات مختلف هتل‌های لذت می‌برید.
در سواحل جمیرا قدم بزنید و برای تماشای غروب زیبای دبی به خور دبی بروید و در کافه های شبانه بر دبی خود را مهمان ک شام لذیذ عربی کنید.
تور‌های دبی با هواپیمایی‌های مختلفی همچون ماهان‌، ایران ایر ، ایر عربیا و امارات برنامه ریزی شده و این تعدد پرواز انتخاب شما را برای برنامه‌ریزی در روزهای مختلف برای سفر راحت تر کرده است.
بهترین مجموعه‌های دیدنی و خرید دبی مانند امارات مال و دبی مال تخفیف‌های خوبی را دارند و خرید خوبی هم می‌کنید،‌ به همراه همسفرانتان برای خرید و گشتن در مراکز خرید دبی یک روز کامل وقتتان را خالی کنید مخصوصا که در دبی مال دیدنی‌های زیادی در کنار فروشگاها هست که وققتان را می‌گیرد.


انتخاب سفر به دبی در روزهای بهاری هم بسیار هوشمندانه و خوب است ازحالا با کارشناسان آژانس مشورت کنید از میان هتل های سه ستاره معروف دبی مانند IBIS های مختلف دبی تا پنج ستاره‌های مارینا و شیخ زاید هتل مناسبتان را انتخاب کنید و با نرخ پایه تور‌ خود را رزرو کنید این کار امکان اخذ ویزای عادی دبی را هم به شما می‌دهد که با خیال راحت امسال عید با تور دبی نوروز 98 سالی هیجان‌انگیز و زیبا را شروع کنید.

منبع : ویرلن

 

 

 

 

 

عاشقنامه