جدید

Handy GPS paid v36.8 برنامه مکان یابی و محاسبه پیاده روی برای اندروید

مکان یابی با جی پی اس و محاسبه زمان و مسیر پیاده روی Handy GPS paid upfront

Handy GPS paid upfront عنوان یکی دیگر از حرفه ای ترین برنامه های ورزشی و کاربردی با طراحی واقعی در زمینه ورزش های خارج از منزل مانند پیاده روی، کوهنوردی، دوچرخه سواری در کوهستان، قایق رانی و دنباله سواری است که توسط شرکت BinaryEarth برای اسمارت فون های اندرویدی طراحی و منتشر شده است. به استفاده از این نرم افزار قدرتمند، سرعت، جهت سفرو فاصله ها در هر دو واحد متریک و یا امپریالیستی و … را با دقت بالا محسابه و بررسی کنید.

ویژگی ها:

  • صادر کردن ایستگاه های بین راه به یک فایل CSV در UTM یا LAT
  • امکان محاسبه و نمایش سرعت، جهت سفر و فاصله ها در هر دو واحد متریک و یا امپریالیستی
  • ایجاد یک ایستگاه بین راه جدید با طرح ریزی یک موجود با استفاده از یک فاصله وارد شده
  • قابلیت ارسال ایمیل و یا SMS حاوی یک لینک قابل کلیک برای نشان دادن محل خود به یک دوست
  • قابلیت نمایش یک نقشه ساده از مکان فعلی شما و یا یک ایستگاه بین راه
  • نمایش مکان های ماهواره ای و نقاط قوت سیگنال به صورت گرافیکی
  • امکان ایجاد اعلان های یاد اوری با زنگ هشدار بر روی صفحه Goto
  • قابلیت دانلود نقشه ها از روی سرور و استفاده از انها به عنوان نقشه های انلاین
  • قابلیت استفاده در ساعت هوشمند Android Wear

جدید

Coordinate Master v7.6 دانلود نرم افزار استاد مسیر یابی

نرم افزار Coordinate Master برنامه ای کاربردی و جذاب در بخش برنامه های ابزاری است که توسط تیم توسعه BinaryEarth طراحی و منتشر شده است.

نرم افزار Coordinate Master برنامه زمین سنج قدرتمندی است که به شما امکان می دهد تا مختصات را در بین بسیاری از سیستم های مختصات جهان تبدیل کنید ، جابجایی های ژئوئیدی را محاسبه کرده و میدان مغناطیسی فعلی یا تاریخی را برای هر مکان تخمین بزنید. این نرم افزار همچنین شامل یک ابزار ماشین حساب و همچنین ابزارهای مساحت سنجی برای محاسبه ضریب مقیاس نقطه ، همگرایی شبکه ، گذر ، معکوس و زاویه خورشید است. همچنین می توانید چندین نقطه را ذخیره کرده و طول و مساحت مرز را بر روی آنها محاسبه کرده یا آنها را به فایل های CSV تبدیل کنید.

برنامه Coordinate Master با استفاده از کتابخانه PROJ4 و یک فایل جستجو حاوی پارامترهای نقشه کشی و داده برای پشتیبانی از 1700 سیستم مختصات مختلف است. همچنین اگر پارامترها را می شناسید می توانید سیستم مختصات خود را نیز ایجاد کنید.

برنامه Coordinate Master ورودی مختصات را به صورت دستی می گیرد یا از موقعیت مکانی فعلی GPS استفاده می کند. مکان محاسبه شده می تواند از طریق مرورگر وب شما با فشار یک دکمه در Google Maps نمایش داده شود. همچنین از منابع شبکه MGRS پشتیبانی می کند.

این برنامه همچنین می تواند با استفاده از مدل EGM96 ، جبران ارتفاع ژئوئیدی را برای یک مکان معین محاسبه کند. انحراف ژئوئید را می توان از ارتفاع گزارش شده توسط GPS کم کرد تا ارتفاع واقعی شما از سطح دریا بالاتر رود. این برنامه همچنین شامل یک ماشین حساب زاویه خورشید است که می تواند برای محاسبه مکان خورشید در آسمان در هر مکان و برای هر زمان و ساعت استفاده شود.

نرم افزار Coordinate Master برنامه ای بسیار کاربردی و جذاب برای محاسبه مساحت های مختلف است که توسط آن قادر خواهید بود مساحبات دقیقی داشته باشید. در ادامه می توانید این برنامه جذاب را از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

بهترین های اندروید دانلود رایگان نرم افزار اندروید و بازی اندروید