جدید

Ocean Is Home : Island Life Simulator v0.551 دانلود بازی اقیانوس خانه است + مود

بازی Ocean Is Home عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های شبیه سازی است که توسط تیم توسعه Birdy Dog Studio طراحی و منتشر شده است. این عنوان جذاب یک شبیه ساز سه بعدی و رایگان اول شخص در جزیره ای است که شما را به یک مجمع الجزایر از جزایر دیدنی می برد.

ویژگی های بازی Ocean Is Home

  • شبیه سازی در زمان واقعی.
  • ساخت جزیره ای شخصی.
  • اکتشاف سرزمین های جدید.
  • گرافیک و طراحی بصری چشمگیر.
  • از یک گردشگر ساده به یک صاحب شرکت تجاری تبدیل شوید.
  • امکان ساخت شغل و حرفه.
  • گرفتن گواهینامه رانندگی.

بازی Ocean Is Home دارای یک دنیای بزرگ عظیم است که هیچ گاه خسته کننده نخواهد بود. سفر و گشت و گذار در جزیره بسیار جذاب است. در این بازی شما می توانید وارد رویدادهای منحصر به فرد شوید و زندگی جزیره ای خود را تحت تأثیر قرار دهید. کل جزیره در اختیار شماست. در اینجا می توانید خانه خود را بسازید، برای دستیابی به فن آوری های جدید شغل خود را ایجاد کنید، تجارت کنید و برای سفر آماده شوید.

در گیم پلی بازی Ocean Is Home همانطور که از طریق مجمع الجزایر سفر می کنید، می توانید انواع مختلفی از منابع را پیدا کنید اما کشف جزایر جدید شاید به آسانی دسترسی به آنها نباشد. اولین تجارت شما در این جزیره به سختی مورد توجه کسی قرار خواهد گرفت، اما مسیر پیشرفت شما بسیار پیش رو است. شما می توانید ابزارها و لباس های بیشتری تهیه کنید، سلاح های پیشرفته بسازید، مزرعه درست کنید و حتی به ساخت املاک و مستغلات بپردازید. به خانه ها زندگی دومی بدهید و در آنها زندگی کنید یا آنها را برای سود بیشتر بفروشید و از ثروت به دست آمده برای بازسازی و فروش خانه استفاده کنید.

در بازی Ocean Is Home یم توانید از بسیاری از جزئیات و طرح های متفاوت، خانه منحصر به فرد یا کل محل سکونت خود را با طرح های متنوع بسازید. از مصالح ساختمانی مختلف استفاده کنید، طراحی خانه خود را ایجاد کنید. دیوارها را نقاشی کنید، کاشی بگذارید، کاغذ دیواری بچسبانید، مبلمان را خریداری کنید، تصاویر و تابلوهایی را آویزان کنید و …

در بازی Ocean Is Home در یک شهر تمام عیار و بی نقش زندگی کنید. در این شهر می توانید به دیدار مردم بروید. از زندگی سنجیده شده شهر لذت ببرید. شغلی متناسب با سلیقه خود انتخاب کنید که شامل شغل هایی مانند: آتش نشان، رفتگر، راننده کامیون، پزشک و بسیاری از مشاغل دیگر می شوند. خود را در مشاغل مختلف آزمایش کنید و درآمد کسب کنید.

در بازی Ocean Is Home شما حتی می توانید ماشین خاص خود را دارید علاوه بر این، این فقط وسیله ای برای حمل و نقل نیست، بلکه می توان توسط آن کالاهایی را نیز حمل کرد، به این معنی که این یک عامل اصلی برای دستیابی به موفقیت در رونق جزیره است.

بازی Ocean Is Home شبیه ساز زندگی سه بعدی با عناصر اکتشاف، بقا و عمل و ساخت و ساز است. در بازی حرفه خود را بسازید، در مکانی جدید به سرمابه گذاری بپردازید یا مکان های جدیدی را که قبلاً ناشناخته بودند کشف کنید. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) ردیافت کنید و از آن لذت ببرید.