جدید

My Home Design – Modern City v4.7.0 دانلود بازی طراحی خانه من + مود

بازی My Home Design – Modern City عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های پازلی و معمایی است که توسط تیم توسعه CookApps طراحی و منتشر شده است. این بازی در طراحی خانه در برابر پس زمینه NYC به صورت خیره کننده ای طراحی شده است. شما در این بازی با طراح داخلی ستاره کلوی ویلیامز و شریک تجاری وی لیام گلد همکاری می کنید. به آنها کمک کنید تا آشپزخانه های مرسوم ، مد روز ، اتاق نشیمن دنج ، اتاق های آرامش بخش و موارد دیگر را برای زندگی در رویاهای خود طراحی کنند.

در گیم پلی بازی My Home Design – Modern City شما باید کار کنید و اتاق ها و مکان های مختلفی را بسازید تا یک طراح واقعی شوید و یک لبخند بر چهره مشتریان خود بکشید.

ویژگی های My Home Design – Modern City

  • طراحی ، نوسازی ، بازسازی آشپزخانه ، اتاق های نشیمن ، اتاق خواب و … در شهری مدرن. مبلمان و دکوراسیون را طبق سبک و ترجیحات خود انتخاب کنید.
  • بازی های پازل جالب و اعتیاد آور Match-3! برای جمع آوری سکه ها از آنها استفاده کنید و طراحی منزل کامل خود را ایجاد کنید.
  • از مکالمات شوخ و شوخ طبعی در میان طراحان داخلی و مشتریان لذت ببرید.
  • خود را معرفی کنید و مهارت های طراحی داخلی خود را پرورش دهید.
  • قسمت های جدید و بازی های سطح 3 پازلی به مرور منتشر می شوند.

در بازی My Home Design – Modern City خانه ها را بسازید و طراحی کنید و رویاها را در این بازی Match-3 و بازی طراحی خانه تحقق بخشید. خانه ای ایجاد کنید که هرگز نمی خواهید آن را ترک کنید. در ادامه می توانید این بازی جذاب و سرگرم کننده را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.