جدید

QR Code Reader & Barcode Scanner v2.0.34 دانلود نرم افزار بارکدخوان

نرم افزار QR Code Reader & Barcode Scanner برنامه ای کاربردی و جذاب در بخش برنامه های مربوط به ابزار است که توسط تیم توسعه ECO MOBILE VN طراحی و منتشر شده است.

با این برنامه فقط با تلفن های همراه که از گرفتن عکس پشتیبانی می کنند ، می توانید به سرعت در چند ثانیه اطلاعات پشت کد بارکد یا کد QR را بخوانید. علاوه بر این ، شما می توانید کدهای شخصی QR یا بارکد را با اطلاعات خود به راحتی و به سرعت ایجاد کنید.

با نرم افزار QR Code Reader & Barcode Scanner انواع کدهای QR و بارکد را در یک مرحله اسکن کنید: برنامه را باز کنید و دوربین را با کد QR یا بارکدی که می خواهید اسکن کنید به مکان منتقل کنید. هنگام اسکن کد QR ، اگر کد حاوی آدرس اینترنتی باشد ، می توانید با فشار دادن دکمه مرورگر ، آن را باز کنید. اگر کد فقط متن دارد ، می توانید بلافاصله آن را مشاهده کنید.

نه تنها این یک اسکنر کد QR است ، بلکه ویژگیهای جالبی را نیز در اختیار شما قرار می دهد مانند صرفه جویی در تاریخ اسکن ، بنابراین می توانید هر زمان که می خواهید مرور کنید. این برنامه اسکنر کد نه تنها به شما در اسکن کدهای QR بلکه انواع دیگر کدها نیز کمک می کند. علاوه بر این ، می توانید با فشار دادن یک دکمه ، نتایج اسکن خود را به راحتی به اشتراک بگذارید.

ویژگی های QR Code Reader & Barcode Scanner

  • تمام رمزها و بارکدها QR را با سرعت رمزگشایی قوی اسکن کنید: تنها کاری که شما باید انجام دهید حرکت دوربین برای تمرکز روی شی QRcode / بارکد است.
    code کد / بارکد QR خود را ایجاد کنید (برای دسترسی به این ویژگی ، شما باید هزینه پاداشی را بپردازید یا تماشا کنید.)
  • می توانید کدهای QR یا بارکدها را از کتابخانه تصویر اسکن کنید
  • پشتیبانی از اسکن کدهای QR در تاریکی با چراغ قوه
  • سابقه اسکن کد QR خود را ذخیره کنید
    app برنامه اسکنر بارکد می تواند انواع کدهای QR را از جمله: متن ، مخاطب ، ایمیل ، محصول ، اس ام اس ، URL ، وای فای ، اسکن و مطالعه کند.
  • می توانید نتایج را بعد از اسکن با دوستان خود در سایت های شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نرم افزار QR Code Reader & Barcode Scanner برنامه ای بسیار مفید و کاربردی در زمینه خواندن و رمز گشایی بارکدها است. در ادامه می توانید این برنامه جذاب را از سایت ما (Apktops) به راحتی دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!