جدید

Way of Retribution: Awakening v2.712 دانلود بازی راه قصاص + مود

بازی Way of Retribution: Awakening عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های اکشن و نقش آفرینی است که توسط تیم توسعه Lib طراحی و منتشر شده است. در گیم پلی بازی ماجراجویی خود را با شمشیر و جادو شروع کنید و تجربه خود را افزایش دهید و گیم پلی مهیجی را در دنیای آزاد و خیالی آن تجربه کنید.

ویژگی های Way of Retribution: Awakening

  • سیستم مبارزه: هر برخورد با دشمن یک چالش است. آزادی نبرد ، نبرد با دشمنان چالش برانگیز، حمله به دنیاهای بیگانه ، همراهان نبرد. همکاری و pvp در دنیایی کاملاً یکپارچه
  • توسعه شخصیت و سیستم شخصی سازی عمیق: یک ویرایشگر ظاهر تمام عیار.
  • تعداد زیادی سلاح ، تجهیزات و مهارت ، این مجموعه کلاس شخصیت های منحصر به فرد

داستان بازی Way of Retribution: Awakening

در جاهایی که نور پژمرده می شود و تاریکی آشکار می شود ، ادغام آنها بود که جهان را تشکیل می داد. در لخته های نور و در مقابل تاریکی ، ظهور خدایان برتر قرار دارد. خدایان همیشه بر خلاف پیروان خود ، الهه متولد نشده ، که به نوبه خود سعی کرده اند با خدای خاکی یا حتی فراتر از آن بایستند ، درگیر جنگ بوده اند و یک بار که یک موجود ، با روح تاریک موفق شد خدایان قدرتمند را سرنگون کند ، به همین دلیل تعادل جهان به وجود نیامد ، مرزها تاریک شد ، موجوداتی با ریشه های مختلف از سرزمین های خود خارج شدند و بینشان درگیری شکل گرفته است.

دنیایی از هماهنگی و آرامش به میدان نبرد و بدون مرز تبدیل شده است. رزمنده های شجاع سر خود را در تلاش برای حفظ تکه ای از امید برای حفظ هرج و مرج ، بازگرداندن صلح قرار می دهند. بسیاری از اماکن مرفه ، عظمت خود را از دست دادند و دژهای امید و محافظت برای بازماندگان شدند.

غضب خدایان زنده مانده به پلی از ارواح تبدیل شده بود که با استفاده از آن می توان آنها را دوباره به دنیا آورد ، اما به قیمت زندگی فعلی آنها تمام شده است. بسیاری شروع به فراموش کردن هدف و معنای وجود خود کردند ، هر بار که برمی گردند ، دیوانه تر می شدند و بی هدف جهان را در جستجوی خود سرگردان می کردند ، نجت های دانش را جمع می کردند ، می میرند ، تمام ایمان ، حافظه ، شعور را از دست می دادند. خدایان خود را قربانی کردند ، چرخه ای بی پایان از تناسخ ایجاد کردند و بدین ترتیب سرنوشت جهانها را بدتر کردند.

مردم ، آفرینش های نام های بیگانه ، و در طرف نور و با آن جنگیدند. با ضبط آثار ، موجودات مرده ، مردم از خود سازندگان قدرتمندتر شدند ، اما چرخه شریر تناسخ مجدد آنها را دور نکرد. پادشاهی ها ساخته شده بودند ، توسط یادگارهایی محافظت می شدند ، که در آن توهم هارمونی وجود داشت ، فراتر از مرزهای جنگ محو نمی شد. مردم جنگ توانستند مصنوعات هرگونه مخالف خود را در اختیار داشته باشند. با مطالعه یادگارهای اصلی ، الهی تولید شده ، برخی از آنها ناخوشایند شدند ، حاملان قدرت بیشتری نسبت به روحشان می توانند بپذیرند ، بدین ترتیب آنها تبدیل به خدایان ، خدایان جدید شدند.

بازی Way of Retribution: Awakening عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های اکشن و نقش آفرینی است که از داستان و شخصیت پردازی قوی برخوردار است. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!